לואיג'י – מסעדה בטעם של עוד

זו המסקנה שמגיעים אליה, מיד כאשר נכנסים למסעדת לואיג'י, מסעדה חלבית ואיכותית במיוחד שמזכירה לנו את איטליה, תוסיפו את המפות המשובצות באדום לבן וקיבלתם אירופה

כשפוגשים בעומר הבעלים והמפעיל של מסעדת 'לואיג'י מבינים מדוע. הוא אמנם הבעלים, אך מעורב בכל הרזולוציות של המסעדה, עד האחרונה בהם, לכן האווירה, האוכל, הטעם והחוויה ברמה אחת מעל כולם. "אוכל זה אהבה, אוכל זה שמחה" פורש עומר את משנתו הסדורה. "אדם מביא את עצמו לידי ביטוי דרך האוכל או השירה". לכן ברור שבלואיג'י האוכל שר תשבחות ומדבר בעד עצמו.

המנגינה שעולה מהמטבח הפתוח היא של סירים ומחבתות, היצירה והעשייה של המנות המיוחדות, מאפים טריים עם ריבה וחמאה מציפים את המסעדה בריחות ביתיים עזים ומיוחדים.

פתחנו בפוקצ'ה מדיפה ניחוחות עם ירקות צלויים טריים, לצד לחמים חמים, המנות זרמו בקצב, והלזניה בעלת שכבות מעודנות של שמנת ורוטב סלסה רוזה קטפה ציון גבוה במיוחד. ועוד לא דיברנו על הסלמון בלימון הפריך.

אוכל טעים שאנשים אוהבים, חגיגה לעיניים עוד לפני שטועמים. פרודוקטים טריים במיוחד והמון ניסיון ואהבה לאוכל.

סלט טרי מגובה בהררי גבינת חלומי, ובטטות צלויות, את החגיגה סיימנו עם קינוחים חלביים עסיסיים, וופל בלגי עם כדורי גלידה בכל הצבעים.

וכמובן קפה הפוך משובח במיוחד.

מסעדת לואיג'י הכשרה בירושלים ברחוב מעלה הזאב 3 מחכה לכם, אפשר לערוך שם אירועי שבע ברכות לצד פגישות עיסקיות וכמובן קפה של בוקר עם חברה טובה.

ואיך שכחתי חניה בשפע

השארת תגובה