ירושלים: הסקרים מצביעים: יוסי דייטש במקום השני

באופן נדיר שני ביטאוני אגו"י פירסמו ביום שישי האחרון סקר זהה של מטה עופר ברקוביץ ולפיו ברקוביץ ודייטש הם המועמדים המובילים בין כל המועמדים בעיר

יוסי דייטש זאב אלקין וליצמן
יוסי דייטש זאב אלקין וליצמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מועמד אגודת ישראל עוד לא התחיל בקמפיין ועוד בטרם ניתנה החלטה של כל גדולי ישראל ואחוזי התמיכה שהוא מקבל בסקרים ממצבת אותו כבר כעת במקום השני, בהפרש של כאחוז אחד מהמקום הראשון.

באופן נדיר, שני ביטאוני אגודת ישראל "המודיע" ו"המבשר" פירסמו ביום שישי האחרון סקר של המועמד העצמאי עופר ברקוביץ. ע"פ הסקר שנערך בתחילת החודש ע"י מכון מדגם מנו גבע ומינה צמח, עופר ברקוביץ ממשיך להוביל במירוץ לראשות העיר ירושלים עם 26.9% ואילו יוסי דייטש צמוד אליו עם 25.4%. ע"פ הסקר במקומות הבאים נמצאים השר זאב אלקין עם 25.1%, משה ליאון עם 11.1% בלבד ולאחמ"כ נמצאים יוסי חביליו, אבי סלמן ורחל עזריה.

ע"פ הסקר, אילו הבחירות היו נערכות כיום, אף מועמד לא היה מנצח בסיבוב הראשון והסיבוב השני היה נערך בין עופר ברקוביץ לבין יוסי דייטש.

ל"כל הזמן" נודע כי בדגל התורה נוטים לקבל הכרעה בשבועיים הקרובים על מנת שלא להשאיר את שאלת התמיכה לראשות העיר פתוחה זמן רב. "אסור לנו לחזור על מה שקורה בבית שמש שההכרעה נמשכת כבר חודשים ארוכים", אומרים ב"דגל התורה". "הרי ברור שדגל לא תריץ מועמד משלה. ההחלטה היא רק האם לתמוך במועמד חרדי או באחד המועמדים הדתיים ליאון או אלקין".

השארת תגובה