ב-10 דקות: בן 18 שדד 4 נשים

ארנק שנשדד
ארנק שנשדד

אתמול הוגשו לבית משפט השלום בנצרת באמצעות פרקליטות מחוז צפון כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים של יזיד בן עדנאן חאמד בן ה-18 תושב נצרת בגין 3 אירועי שוד,ניסיון שוד,שימוש ברכב ללא רשות הבעלים ונהיגה ברכב ללא רישיון.

מעובדות כתב האישום עולה כי בתאריך 14/7/18 יום שבת במהלך כ-10 דקות הנאשם יחד עם אחר שדדו שתי נשים וניסו לשדוד אישה נוספת בשלושה אירועים שונים.

בתאריך 14/7/18 בשעות הבוקר לקח הנאשם קטנוע שחנה בסמוך לבית בנצרת.סמוך לשעה 10:00 בזמן שאישה(57)ישבה על ספסל ברחוב יזרעאל בנצרת עילית והחזיקה בידה תיק,הנאשם ניסה לגנוב את התיק וכשעובר אורח הגיע למקום והחל לצעוק הנאשם נמלט מהמקום.

הנאשם המשיך יחד עם החשוד הנוסף ברכיבה על הקטנוע וברחוב החצב בנצרת עילית הבחינו באישה מבוגרת(88)ישובה על ספסל.הנאשם הצליח לשדוד מהאישה את ארנקה שהכיל את מפתחות הדירה כך שהאישה נותרה מחוץ לביתה ללא אפשרות כניסה לבית.

השניים המשיכו "במסעם"וסמוך לשעה 10:10 במתחם "דודג' סנטר" הבחינו באישה(69)אשר הלכה והחזיקה תיק בידה.הנאשם והחשוד הנוסף עצרו את הקטנוע בסמוך לאישה,הנאשם חטף מידיה את התיק שהכיל ארנק ובתוכו 1,500₪ והשניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

בתאריך 22/7/18 בשעות הבוקר שוב נטל הנאשם את הקטנוע ללא רשות בעליו ונהג ללא רישיון.סמוך לשעה 11:00 בקניון one בנצרת עילית אישה(40)צעדה לעבר הכניסה לקניון יחד עם שני ילדיה הקטנים כאשר היא אוחזת אחד מהם בידה.הנאשם והחשוד עצרו את הקטנוע סמוך אליה והנאשם חטף את תיקה שהכיל:42,000₪, 1000$,50€,פלאפון ומסמכים שונים והשניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

שוטרי משטרת ישראל שהוזנקו למקום פרסו מחסומים וערכו סריקות בניסיון לאתר את הקטנוע והחשודים.במסגרת החקירה שנפתחה תוך שילוב באמצעים טכנולוגיים ואיסוף ראיות, נעצר בתאריך 25/7/18 הנאשם ובמהלך חקירתו אף אותר חלק מהרכוש אותו גנב.עוד במהלך החקירה צוות החוקרים איתרו את הקורבן(88)שלא התלוננה על האירוע ואשר הנאשם שדד כשבארנק היו רק מפתחות הבית.מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת ואתמול פרקליטות מחוז צפון הגישה כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

משטרת ישראל פועלת במישור הגלוי והסמוי תוך הפעלה של אמצעים טכנולוגיים במטרה לאתר את העבריינים הפוגעים בביטחונו וברכושו של האזרח, להביאם לדין,להרחיקם מהחברה ובכך לחזק את הביטחון האישי

השארת תגובה