עכשיו זה הזמן: וילונות מודפסים

blinds-us וילונות מודפסים_קרדיט צילום יחצ (48)
blinds-us וילונות מודפסים_קרדיט צילום יחצ (48)

עכשיו, מספר שבועות לפני שהילדים חוזרים לבית הספר, זה הזמן האידאלי לעצב את חדרם כחלל נעים, רגוע ומתאים לשגרת הלימודים הקרובה. טרנד הוילונות המודפסים שמגיע כעת לארץ מאפשר להוסיף לחדר הילדים טאץ' חינוכי עם איורים צבעוניים של אותיות הא' ב', לוח הכפל, מפת העולם וכל דבר אחר שיעלה על דעתכם. מי אמר שאי אפשר ללמוד שום דבר מבהייה סתמית בקיר? (או יותר נכון – בחלון)

חודש אוגוסט כבר בעיצומו, ואתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים בין חנות ספרים לבין דוכן התיקים, משננים בראש את רשימת כלי הכתיבה שצריך להביא ליום הראשון ללימודים ותוהים על הדרך אם לא שכחתם תוספת חינוכית גם לחדר השינה.

השנה מצטרף לרשימת הקניות פריט חדש – וילון חינוכי!

טרנד הוילונות בהדפסה אישית שתפס תאוצה בעולם, נוחת כעת בארץ ומאפשר לכם להעניק טאץ' אישי לכל חדר. כשמדובר בחדר הילדים, האפשרויות הן אינסופיות, וחלקן אפילו מלמדות – מאיורים צבעוניים של אותיות הא' ב' או ה-ABC, דרך לוח הכפל ועד מפת העולם. מי שרוצה להשאיר את הלימודים מחוץ לחדר, יכול לבחור בהדפסים של חיות, כוכבים, צילומים אישיים שלכם, תמונות של דמויות הטלוויזיה האהובות או כל הדפס אחר שיעלה על הדעת.

מותג הווילונות  Blinds-Us  הוא זה שמביא את הבשורה לארץ, ומדפיס על וילונות בסגנון זברה, סאן סטריס, גלילה בד האפלה וגלילה בד הצללה. מאחר שהווילון מיוצר עבור כל לקוח במיוחד, מעבר לבחירת ההדפס ניתן לקבוע גם את המידה בהתאם לחלון ואפילו את הצד שבו יונח המנגנון.

החל  מ-350 ש"ח באתר http://www.blinds-us.co.il
ובטלפון 072-276369

תגובה אחת
  1. בס"ד
    כתבה נאה!
    וילונות גלילה מודפסים לבית / משרד בהתאמה אישית, עי מפעל שומר שבת תורה ומצוות
    1-800-10-20-49. חיזקו ואימצו
    בהצלחה

השארת תגובה