הופקדה תוכנית לשני מרכזים מסחריים נוספים

הופקדה תוכנית לבניית שני מרכזים מסחריים ברחוב רבי יוסף קארו באלעד • מדובר בכ-2000 מ"ר של מסחר ותעסוקה שיפתרו מצוקה עבור אלפים מתושבי האזור

מרכז מסחרי בקארו
מרכז מסחרי בקארו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בשורה משמחת לתושבי אזור רובע C וחלקה העליון של העיר אלעד עם הפקדת התכניות להקמת שני מרכזים מסחריים ברחוב רבי יוסף קארו, שיעניקו עשרות מקומות עבודה לתושבים, לצד אזורי מסחר ושירותים לתושב.

מדובר במרכז מסחרי ראשון בן שלוש קומות, האמור להיבנות בשטח הסמוך לבית הכנסת שירת נפתלי, בו יהיו ככל הנראה קופת חולים ובית מרקחת, כשמרכז מסחרי נוסף ייבנה סמוך לבית הכנסת נר יוסף, בקצה השני של הרחוב, כשגם שם הבניין יהיה בן שלוש קומות.

מרכזים אלה, המגיעים יחד לכ-2000 מטרים רבועים של מסחר ותעסוקה, יעניקו מקומות עבודה, לצד פתרון מסחרי עבור תושבי האזור וכל חלקה העליון של העיר, זאת מול המצוקה הקיימת במרכזים המסחריים הקיימים בעיר, כאשר כיום, במצב הנוכחי, לא נותר מטר פנוי עבור עסקים המבקשים לפתוח את שעריהם בעיר לטובת התושבים.

השבוע, כאמור, פורסמה להפקדה התוכנית לבניית המרכזים, על ידי יו"ר ועדת המשנה אברהם שטרן. לדבריו: "מדובר בבשורה גדולה עבור תושבי האזור, שבמשך שנים שיוועו לפתרון מסוג זה".
ראש העיר ישראל פרוש הוסיף כי "עוד לפני שמרחיבים את העיר עם הסכם הגג ואלפי דירות ושטחים מסחריים, אנחנו גם מחויבים לקידומה של העיר הקיימת, והענקת שירותים מספיקים לתושבים".

השארת תגובה