העירייה מתנצלת: "אי פינוי האשפה – תקלה מצערת"

בעירייה מבהירים: קבלן הפינוי שחוזה ההעסקה עמו מסתיים בימים אלו התרשל במילוי עבודתו ונקנס בהתאם לחוזה ההתקשרות

משאיות אשפה חדשות בעיר רחובות | צילום: העירייה
משאיות אשפה חדשות בעיר רחובות | צילום: העירייה

בימים האחרונים הגיעו לעיריית רחובות באמצעות המוקד העירוני, מאות פניות מתושבים זועמים על ערימות אשפה, גזם וגרוטאות ברחבי העיר שהצטברו לממדים חריגים לאחר שמשאיות איסוף האשפה לא הגיעו לאסוף את הפסולת.

יצוין, כי בשבוע החולף נעדרו רכבי איסוף האשפה מהשכונות ואלו לא נצפו בה בימי האיסוף הקבועים. מה שהביא לערימות אשפה שהצטברו במבואות הבניינים והשכונות ולמפגע סביבתי חמור.

בעירייה מסבירים, כי השיבושים בפינוי הערימות נבעו כתוצאה מאי ביצוע פינוי כנדרש על ידי הקבלן הקודם אשר עסק בנושא, ואשר חוזה ההתקשרות עמו מסתיים בימים אלה.

"לאור תלונות התושבים ומחדלי הקבלן, עסקו עובדי העירייה בפינוי הערימות במהלך הימים האחרונים, לרבות ביום שישי עד סמוך לפני כניסת השבת. כל זאת במטרה על מנת לנקות את העיר". נאמר בהודעת העירייה תוך שהיא מבהירה, כי "קבלן הפינוי נקנס על כל ערימה שלא פונתה, בהתאם לחוזה ההתקשרות עמו ומחדלי הפינוי לא יעברו ללא סנקציה".

"אנו מתנצלים על השיבושים ועוגמת הנפש שנגרמה לתושבים ולתושבות, ונבהיר כי נעשה הכל על מנת שהדבר לא יישנה. בימים אלה אנו חונכים קבלן פינוי חדש שנכנס לעבודה ברחבי העיר". כך בהודעת העירייה.

השארת תגובה