חדש וחם מהתנור: מאפה נאמן הגיע לרוממה

אחרי למעלה מ-70 שנות מאפים מצויינים ועם למעלה מ-50 סניפים, רשת נאמן מתחדשת עם סניף גם בשכונת רוממה בירושלים. הסניף החדש נפתח ברחוב לואי ברנדייס 3, במתחם כדורי החדש בכשרות של בד"צ אגודת ישראל.

לרשת מאפה נאמן למעלה מ-50 סניפים כשרים למהדרין בכל רחבי הארץ, בהם פועלים בתי מאפה עם הטעם הירושלמי החביב. לחלק מהסניפים גם מסעדות חלביות המציעות תפריט מורחב לארוחת בוקר, צהרים או סתם להפסקה של קפה ומאפה במהלך היום.

במאפה נאמן עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ועטופים בטעמים הביתיים של בית אבא, ובכל סניפי הרשת תוכלו למצוא את מגוון המאפים המיוחדים והמדהימים. כבר כשכנסו לאחד מבתי המאפה תוכלו לחוש בחמימות הביתית ובריחות המשכרים הממלאים את החלל.

מלבד מאפים מכל סוג תוכלו למצוא בסניף החדש משקאות קיץ קרירים ושייקים, בהם מגוון טעמים של אייסים משובחים. בנוסף, ברשת מאפה נאמן ישנם כל סוגי הקפה שתבקשו: טורקי, הפוך, קפוצ'ינו, אייס קפה, אייס וניל ועוד, לצד קפה קר עם קרח לצד מיץ גזר סחוט במקום, לימונדה מרעננת מלאה בוויטמין C, נקטר אשכוליות ועוד.

מנהל הסניף החדש מעדכן: "שמחים להצטרף לעשרות הסניפים הקיימים של מאפה נאמן ולהביא גם לתושבי רוממה את הטעם המיוחד של המאפים והעוגות של הרשת ושמחים להוות חוליה נוספת בשרשרת משפחת נאמן".

מאפה נאמן | מתחם כדורי ירושלים | כשרות: בד"צ אגודת ישראל

השארת תגובה