החידון הסתיים: תלמידי חכמים צעירים

אחרי שעמלו על לימוד ההלכה, ניגשו בני הנוער של ישיבת בין הזמנים לחידון הגדול • חתן ההלכה: מאור סייאג • ויש עוד רשימת זוכים ותארים ארוכה

המתמודדים עם הרבנים
המתמודדים עם הרבנים

לאחר חודש ימים בהם עמלו 94 משתתפים בישיבת 'בין הזמנים' שע"י בית המדרש 'אמרי פי' במרכז הקהילתי "בית לאה" בשכונת כפר אברהם – התקיים ביום שני יא' במנחם אב המעמד הגדול של גמר חידון ההלכה והשנה בהלכות 'ברכת המזון' על כל המשנה ברורה.

גמר חידון ההלכה התקיים במסגרת המסיבה השנתית לציון סיום שנת הלימודים ה-18 של ביהמ"ד 'אמרי פי', ובמעמד הרבנים החשובים: רב העיר הגאון רבי מיכה הלוי; הגאון רבי ששון כהן והגאון רבי ישראל משה סלומון.

לאחר התמודדות קשה תוך שהרבנים החשובים מביעים את התפעלותם מהבקיאות המיוחדת של המתמודדים עד הסעיפים הקטנים של המשנה ברורה, נמסרה ההכרעה:

בתואר חתן ההלכה זכה סייאג מאור, בתואר סגני הלכה זכו התלמידים צדוק אייל שלמה, חכים נועם אלימלך ואונגר שמואל. בתואר 'חברי הלכתא' זכו התלמידים כהן יאיר ישראל, כהן ישראל מאיר, יוסף לי וטביב שילה.

במבצע מבקשי ה' לתלמידים הצעירים זכו במקום ראשון: חוברה אורי. במקום השני: בצלאל יהודה. במקום השלישי: לגמן אברהם.

ברכת יישר כוח שלוחה לאברכי ביהמ"ד; לרב עזריאל חלה, ראש חבורת 'צורבא דרבנן' שהוא גם הרוח הפעילה מאחורי העשייה ואף הנחה את המעמד; לרב יהודה בן הראש שערך וסידר את כל ההלכות ולרב גלעד כהן – ראש בית המדרש. לאחזקת מפעל חשוב זה מסייעים האגף לתרבות יהודית בניהולו של שמואל זלצר והמועצה הדתית ומנכל"ה אברהם עופר.

השארת תגובה