הושב לבעליו: אלפי שקלים שנאבדו הוחזרו לנוסע

תושב בית שמש שביקש לסייע להוריו עשה את דרכו לסניף הבנק כשבאמתחתו סכום אדיר של עשרות אלפי שקלים, אך לתדהמתו בשלב כלשהו גילה כי הכסף איננו ברשותו • בסיוע מחלקת האבדות באגד יחד עם הנהג הישר מחברת 'פסגות הסעים', הכסף הושב לבעליו במלואם • שלוחי מצווה אינם ניזוקים

פסגות
פסגות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תושב בית שמש שחפץ לעזור להוריו לשפץ את ביתם, עם הלוואה בסך 43,000 שקלים, עשה את דרכו לסניף הבנק בירושלים, גילה לתדהמתו כי סכום כזה שהיה בידיו איננו, לאחר שעשה מאמצים על מנת לאתר את כמות הכסף הזו, הצליח לאתרם בסיוע חברת אגד, שבאחד מקווי האוטובוס שלהם נפלה האבידה.

על פי הפרסום באתר Ynet, מאיר נסע, כאמור, להפקיד את הסכום הנכבד בסניף הבנק בירושלים באמצעות קו 418 מבית שמש לירושלים, אך בשלב כלשהו המעטפה שבתוכה היה הכסף נשמטה מכיסו, אך רק לאחר ירידתו בתחנת מהאוטובוס בתחנה בירושלים, עת שפסע אל עבר סניף הבנק הבחין כי המעטפה איננה ברשותו.

"בהתחלה חשבתי שאולי שכחתי אותה בבית", שחזר בשיחה עם Ynet, "אבל בני המשפחה אמרו לי שהיא לא נמצאת. הבנתי שאיבדתי אותה בדרך. התקשרתי למוקד של אגד והם אמרו לי להגיע לעמדת אבדות ומציאות בתחנה המרכזית".

ברגע שהגיע מאיר לתחנה המרכזית נרתם המשרד לחיפושים והחל לערוך בירור מקיף עם נהגי החברה, על מנת לסייע ולמצוא את האבידה. בשלב כלשהו התקשר אחד המנהלים לנהג חברת 'פסגות הסעים' שתגברה באותו יום את אגד ואף הפעילה את חלק מהאוטובוסים בקו זה, ואכן בחיפוש שנערך באוטובוס נמצאה המעטפה עם מלוא סכום הכסף וזה הושב לבעליו המאושר.

"לא היו לי מילים אז וגם אין לי עכשיו, אני בשוק שמצאו את המעטפה", סיפר מאיר. "הנהג ראה את זה על הכיסא והביא את המעטפה לתחנה. אני מודה לכולם בחברה ומקווה שהם ימשיכו לעשות רק מעשי חסד".

דובר אגד מסר בתגובה: "נהגי התחבורה הציבורית מצווים להפגין יושרה ונאמנות כלפי ציבור לקוחות האוטובוסים ולנהוג בדיוק כפי שהתנהג נהג האוטובוס של חברת פסגות המפעילה את קו 418 בעבור אגד, עת שדיווח והעביר באופן מידי את המעטפה עם הכסף הרב שבה למחלקת האבדות בירושלים ובכך איפשר את החזרת הסכום האדיר הזה לנוסע המודאג שאיבד אותו. אנו משבחים את הנהג ונעביר את הערכתנו ותודתנו למנהליו בחברת פסגות המעניקה את שירותיה לאגד בתוואי נסיעה זה".

תגובה אחת
  1. חברת א.קרן פסגות בהחלט אמינה מאוד

השארת תגובה