חיבור מפתיע: 'כולנו' תתמוך בש"ס פתח תקווה

מפלגתו של שר האוצר כחלון נמצאת לקראת הכרזה רשמית על תמיכה ביו"ר ש"ס אוריאל בוסו # וזה לא הכל: יו"ר ועד שכונת יוספטל מצטרף אף הוא

אוריאל בוסו- צילום יעקב כהן (1)
אוריאל בוסו- צילום יעקב כהן (1)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך
תנועת ש"ס-פתח תקווה מצליחה לפרוץ את גבולות מצביעיה ומביאה לחיבורים מפתיעים: מפלגת 'כולנו' מנהלת מגעים מתקדמים לתמיכה רשמית בתנועת ש"ס-פתח תקווה כאשר המהלך כבר קיבל אישור עקרוני של השר משה כחלון.
מי שמובילים מאחורי הקלעים את החיבור המפתיע הם יו"ר ש"ס-פתח תקווה אוריאל בוסו ונציג 'כולנו' בפתח תקווה יואל מוגמי, בעצמו פעיל שכונות מוכר שבבחירות האחרונות הריץ מפלגה עצמאית שזכתה לכ-1,700 קולות.
בתקופה האחרונה התקיים מפגש נוסף בין הצדדים, בו נכח גם השר יואב גלנט, שמדרבן אף הוא את תמיכת מפלגתו בש"ס-פ"ת. מלבד החישוב המתמטי של סיכויי 'כולנו' לרוץ עצמאית בעיר, במפלגת כחלון רואים בש"ס המקומית ובחיבור של נציגיה לשטח כתואמת את האג'נדה החברתית שלהם.
יצוין כי מלבד התמיכה של 'כולנו', הצליחה ש"ס-פ"ת ללכד סביבה באחרונה תמיכה נרחבת, בין היתר משלומי איבגי, יו"ר ועד שכונת יוספטל, פעיל חברתי מוכר שבבחירות האחרונות התמודד למועצת העיר והיה מרחק קולות בודדים מכניסה למועצה. השבוע, הודיע איבגי על הצטרפותו וחזרתו לש"ס בעיר תוך שהוא מתחייב להפעיל את כובד משקלו ולרתום את מיטב יכולותיו להצלחת המפלגה.
מלבד הצירופים החדשים, ש"ס פתח תקווה מגיעה לבחירות כשהיא מאחדת לראשונה אחרי שנים רבות את כל הציבור הספרדי-דתי בעיר. לפני כשנה, נטמעה סיעת 'ישי' בראשות בני זהבי בתוך המפלגה ונציגה משה צלאח הפך לנציג תנועת ש"ס. בבחירות הקרובות הם יהיו חלק אינטגרלי מהתנועה.
השארת תגובה