'האח הגדול' הגיע לביתר עילית

רשת מצלמות חדשה שנפרסת בימים אלו ע"י העירייה ברחבי העיר, ברחובות ופארקים – תעניק בקרה וביטחון מוגבר לתושבי העיר • המצלמות מחוברות למוקד העירייה, עם מוקדן מיוחד הממונה על תצפית בתוך העיר

מצלמות אבטחה בביתר
מצלמות אבטחה בביתר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עיריית ביתר עילית מובילה מהלך רחב של פריסת רשת מצלמות בטחון במטרה להגביר את הביטחון האישי בקרב תושבי העיר. המצלמות החדשות יהיו תחת תצפית רצופה של מוקד החירום העירוני, המפעיל מוקדן מיוחד לשם כך, בשיתוף תכנית 'עיר ללא אלימות' של המשרד לביטחון פנים.

הפרויקט הינו חלק מתפיסת הביטחון האישי שמוביל ראש העיר, בביצועו של קב"ט העיר שלמה בן חיים, במסגרתה נפרסות ברחבי העיר עשרות מצלמות, תוך מתן דגש על רחובות צמודי גדר ופארקים מרכזיים, מתוך מטרה להעניק שליטה ובקרה על רחובות העיר.

בשיאו של הפרויקט, יהיו בתוך העיר 66 מצלמות אבטחה, מעבר למצלמות האבטחה ההיקפיות הפרוסות מסביב לעיר. חלק מהמצלמות יכילו אפשרות לזיהוי מספר רכב, טכנולוגיה בעלת תועלת רבה לביטחון.

ראש העיר הודה למנכ"ל העירייה יהודה שפיצר, לאחראי על"א במוקד החירום העירוני מר יניב צדוק ולצוותי מחלקת שפ"ע על העבודה הרבה של פריסת מערך המצלמות, וציין כי העבודה הקשה והמאומצת תוביל אי"ה למצב שברחבי העיר תשרור תחושת ביטחון מוגברת לתושבים.

השארת תגובה