רופאי 'שמיר' ימסרו הרצאות בבית שמש

במהלך סיור של ראש העיר ומחזיק תיק הבריאות, במרכז הרפואי 'שמיר' הוצגו בפניהם נתונים המצביעים על כך שמרכז זה הינו הקרוב ביותר לעיר מכלל בתי החולים

אסף הרופא
אסף הרופא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשבוע שעבר ערכו ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול ומחזיק תיק הבריאות ישראל סילברסטין סיור לימודי במרכז הרפואי 'שמיר', קמפוס אסף הרופא, כשאת פניהם קיבלה מנהלת בית החולים, שסקרה בפניהם את רמת מקצועיותם המובילה והמתקדמת בתחום הרפואה והסגל הרפואי האיכותי שפורץ דרך בתחומי מחקר שונים.

מנהלת המרכז הרפואי הד"ר אסנת לב ציון הדגישה את ההשקעה והמשאבים של הנהלת המרכז הרפואי, בפתיחת הדלתות למגזר החרדי. ראש העיר ציין בסיפוק, כי הוא חש ברצון ובנכונות של הנהלת המרכז הרפואי לחזק ולהדק את הקשרים עם המגזר החרדי בכלל ועם תושבי העיר בית שמש בפרט.

רב המרכז הרפואי הרב הראל פדידה, סקר בפני המבקרים את הכשרות המהודרת שבית החולים מספק ליולדות ולשאר המאושפזים במחלקות השונות, כשגם ציין את הכשרות של העירוב הסובב את בית החולים ואת העבודה שנעשתה בהכשרת חלק מאגפי בית החולים לכניסת כהנים, כשהרב יוחנן לומברד מארגון 'טהרת כהנים' שהעניק לאחרונה הכשר ראשון מסוגו למרכז הרפואי, ציין לטובה את ההירתמות והנכונות של ההנהלה, להשקיע משאבים לא מבוטלים בכדי להכשיר עוד ועוד אגפים ומחלקות בבית החולים, לכניסת כהנים.

לאחר הסיור, נועדו ראש העיר ומחזיק תיק הבריאות לפגישת עבודה עם הנהלת המרכז הרפואי, כשבמהלכה הוצגו בפניהם נתונים מקצועיים על הקרבה של בית שמש למרכז הרפואי, שהינו המרכז הרפואי הקרוב ביותר לעיר. לאחר מכן אף החליטו הצדדים להקים מרכז מיוחד בעיר בית שמש, שבמסגרתו יוענקו הרצאות מפי מיטב רופאי ומומחי המרכז הרפואי 'שמיר', בנושאי בריאות הקשורים לבריאותם של תושבי בית שמש.

השארת תגובה