שס החליטו: מחליפים את כל הנציגים, חוץ מהיו"ר

בכינוס רבני חולון הוחלט: כל רשימת ש"ס תרוענן, מלבד היו"ר חיים זברלו: "אין שלמות" • ומי יהיו הנציגים החדשים?

עם הרב רבי
עם הרב רבי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ועידת רבני חולון התכנסה ביום שני במוסדות 'עטרת חכמים' ובה השתתפו רבני חולון, רבני הקהילות וראשי המוסדות מכל גווני הקשת, בראשות הגאון הרב חיים רבי. במהלך הועידה, דרשו הרבנים לרענן את כל רשימת ש"ס לעירייה. "אם לא יהיה ריענון מוחלט, לא נוכל לפנות לציבור עם התחייבות לשינוי", תמצית הדרישה שהועלתה מפי הנוכחים. הדרישה הגיעה לאחר שבשבוע החולף נפגשו כמה מהרבנים עם הרב רבי בדרישה דומה, לפיה יוחלפו כל נציגי התנועה בחולון ללא יוצא מן הכלל.

הגר"ח רבי הודיע שעל הפרק החלפת נציגי התנועה, מלבד היו"ר ר' חיים זברלו. "הוא חזק בעירייה ויש לו קשרים עם כל המשרדים, לא יהיה נכון להחליף אותו. אין שלמות, ועסקני ציבור זה לא דבר פשוט, גם על משה רבינו דברו", אמר הרב.

כזכור וכפי שנחשף ב'קו עיתונות', המספר 2 ברשימה המרועננת ישוריין לאלון חאמי, איש עשייה מוכר ומקושר. הרב רבי הציג אותו בפני הנוכחים ואמר: "היה אצלי ר' יואב בן צור (ח"כ מסיעת ש"ס, י. פ.) ואמרתי לו ר' חיים מספר 1 עם הכח שלו, ור' אלון עם החריצות והחכמה שלו יתן כח ועזרה גדולה בעזרת ה'. הוא אמר לי גם אני מכיר אותו, הוא חכם הוא פלפל, הוא מבין בחוקים, מבין בכתיבה ויש הרבה מוסדות שהוא עזר להם".

במהלך הכינוס הועלו שמות של נציגי נוספים לאיוש יתר המקומות, וביניהם שמו של ר' יצחק מאמיה שהוצע ע"י רבה של חולון הרב אברהם יוסף והרב יהונתן ענבה כנציגם של רבני הקהילות בעיר.

"תפקידנו לחזק את תנועת ש"ס הקדושה שמרן יסד, ובשמים מרן יתפלל עלינו, וכמו שאמר הרב שך זה לא פוליטיקה", חתם הגר"ח רבי.

5 תגובות
  1. אם חאמי מס 2 אני לא מצביע שס.
    בהוראת מורנו הרב מוגרבי שליטא

  2. איזה ועידת רבנים זה . בלי מןרנן הרב מוגרבי שליטא . וגם בלי בנו של מרן . ר אברהם יוסף
    זה לא ועידה זה חרטא

  3. אם חמי שם לא מצביעים שס

  4. לא מצביעים ש"ס, נקודה! לא יתכן שלא יתייעצו עם כל הרבנים

  5. מה שהרב חיים אומר קודש קודשים!!!

השארת תגובה