יפהפיה: אלעד מתקדמת לתחרות ה'דגל'

לאחר שזכתה בציון המקסימלי בחמשת כוכבי היופי בתחרות קריה יפה בישראל ולראשונה באות "עיר ירוקה פורצת דרך", השבוע הודיע מנהל המועצה כי העיר זכתה במירב הניקוד בשיפוט שלב א' ותתמודד על דגל היופי בשלב הגמר

העיר אלעד
העיר אלעד

אלעד עולה שוב לתחרות היוקרתית של פרס דגל היופי, זאת לאחר שזכתה בניקוד המקסימלי בתחרות חמישה כוכבי היופי, זאת לאחר ש"זכתה במירב הניקוד בשיפוט שלב א' ותתמודד על דגל היופי בשיפוט שלב הגמר", כך על פי מכתב שנשלח השבוע לעירייה.

מנהל המועצה לישראל יפה, ויצמן משיח, כתב במכתבו: "קבלו את הערכתנו העמוקה על פעילותכם לקידום מטרות התחרות, לרווחת התושבים".

ראש העיר ישראל פרוש הביע שביעות רצון מתוצאות הבדיקה ואמר: "הפעילות הרבה המושקעת בעיר, מבחינת השמירה על הסביבה וטיפוח אזורי המגורים, מגיעה לידי ביטוי בציונים הגבוהים שמקבלת העיר. זוהי תעודת כבוד לתושבים ולמנהל אגף שפ"ע איזק לוי, יחד עם אחראית הגנת הסביבה הגב' לאה דוידוב, על הפעילות המאומצת כל השנה".

כזכור, בחודש שעבר התקיימה תחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה, לשנת 2018, כשהעיר אלעד, זכתה לראשונה באות "עיר ירוקה פורצת דרך", בתחרות קלינטק השנתית – בה משתתפים עשרות ערים ורשויות מכל רחבי הארץ – כמיישמת בהצלחה את עקרונות הקיימות והסביבה המאתגרת ואת עקרונות הקיימות בטבע העירוני. הזכייה מעניקה לאלעד את התואר כאחת הערים המובילות בארץ בנושא קיימות והגנת הסביבה.

העיר אלעד, כך הסבירו ב'קלינטק', זכתה בתואר פורצת דרך, "בשל היישום הייחודי של עקרונות הקיימות בתחומי הפסולת, האנרגיה וקידום התחבורה הציבורית בקרב האוכלוסייה החרדית".

השארת תגובה