כבר מתכוננים: סיום בין הזמנים

בימים אלו שוקדים מארגני אירוע 'סיומי מסכתות' על הפקת האירוע, עם הזמנתם של מרנן ורבנן, הצפויים לכבד את המעמד בהשתתפותם • על הצד המוזיקלי באירוע נכבד זה יופקדו הזמרים שלוימי גרטנר וזאנוויל וינברגר

סיום בין הזמנים בבית שמש, צילום יעקב לדרמן (6)
סיום בין הזמנים בבית שמש, צילום יעקב לדרמן (6)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אלעד נערכת לקראת 'מעמד הסיומים' ההיסטורי, שייערך לקראת סיום בין הזמנים בשכונת רמת בית שמש, כשלדברי המארגנים, הוא צפוי להיות אחד האירועים המדוברים ביותר שידעה העיר.

בימים אלו עומלים חברי הוועדה המכינה את גיבוש הפרטים האחרונים בהפקת הטקס המרשים שייערך במעמד מרבן ורבנן גדולי ישראל, שיבואו לעירנו כדי לרומם את קרן עמלי התורה.

"בית שמש כבר ידעה אירועים רבים", אומר סגן ראש העיר שמואל גרינברג, "אך הפעם מדובר יהיה זה כנס ייחודי שצפויים ליטול בו כלל תושבי העיר". לדבריו: "יהיה זה מעמד הוקרה מיוחד של בית שמש לכבודם של בני הישיבות שלמדו וסיימו מסכתות, ולכך המעמד יהיה בהפקה גבוהה ביותר תוך הסבת תשומת לב מרבית גם על הצד המוזיקאלי".

יצוין, כי בגיבוש האירוע והוצאתו לפועל שותפים אגף ח-ן חרדי בעיריית בית שמש, מתנ"ס גוונים ואיגוד בני הישיבות בעיר, המשרד הפריפריה הנגב והגליל, כאשר וועדה משותפת לשלושת הארגונים פועלת יחדיו, בכדי להפיק את הכנס המיוחד והמכובד.

בימים אלו פוקדים חברי הוועדה את מעונם של מרנן ורבנן גדולי ישראל, בכדי להזמין אותם לפאר את המעמד שיתקיים ביום חמישי כ"ח אב בשעה 7:00 בערב ברמת בית שמש, כשעל החלק האומנותי באירוע, יופקדו הזמרים שלומי גרטנר וזאנוויל וינברגר, בליווי מקהלת יחד, עם תזמורת מורחבת בניצוחו של אהרל'ה נחשוני.

השארת תגובה