בת ים: הליכוד פשט על העיר

צביקה ברוט השיק את קמפיין הבחירות באירוע ענק ובנוכחות שרי וח"כי 'הליכוד' • עוד בנוכחים: אנשי תקשורת, יו"ר המפלגה הרפובליקנית ונהג האוטובוס הגיבור

ארוע בחירות של ברוט בבת ים
ארוע בחירות של ברוט בבת ים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

באירוע ענק מול מאות תומכים ואוהדים, השיק צביקה ברוט את מועמדותו לראשות העיר בת ים. כנס הבחירות הראשון נערך ביום חמישי האחרון באולמי 'סוסייטי' בכיכובם של כל צמרת 'הליכוד'.

דבר מועמדותו של ברוט נחשף לראשונה ב'קו עיתונות' לפני מספר חודשים. מאז, הספיק המועמד הטרי להפוך לשחקן משמעותי במרוץ המתלהט על ראשות העיר. ברוט, 37, החל את דרכו בעולם העיתונות, בהמשך עבר לתחום הייעוץ – בין היתר שימש כמנהל קמפיין הבחירות של המפלגה הרפובליקנית והנשיא טראמפ, בישראל – וכעת, נכנס לזירה המקומית כמתמודד מטעם מפלגת 'הליכוד'.

בזכות קשריו הטובים במפלגת השלטון ובהיות הסניף המקומי אחד החזקים בסיעת 'הליכוד', הצליח ברוט לגייס את כל צמרת המפלגה, שהגיעה להביע תמיכה. על במת כבוד מרשימה ישבו זה לצד זה השרים ישראל כץ, מירי רגב, יובל שטייניץ ויריב לוין; יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין; חברי הכנסת דוד ביטן, דוד אמסלם וענת ברקו.

פתח את הערב ורווה נחת ממפגן הכוח: ששון אליהו, יו"ר הסניף המיתולוגי שהעביר את השרביט לעמיתו הצעיר והנמרץ. בראשית דבריו פנה אל תושב העיר הרצל ביטון – נהג האוטובוס שנלחם בגבורה במחבל ומשיא משואה – שנכח במקום ובירך אותו לרגל הולדת שני נכדיו בשעה טובה. על ההנחיה הופקד הד"ר חיים שיין, משפטן ופובליציסט מפורסם, ואיש 'ליכוד' בכל רמ"ח איבריו, שנתן קטעי קישור מלאי פאתוס.

בזה אחר זה, עלו בכירי 'הליכוד' והעניקו תמיכה חמה לצביקה ברוט, כשהם מבטיחים לעמוד לרשותו ולהצעיד יחד את העיר למקום טוב בהרבה. משום מה, שרי וח"כי 'הליכוד' מצאו לנכון לנצל את הבמה בכדי להעביר סקירות ביטחוניות; מסרים מדיניים, וטפיחות שכם על מצבה המזהיר של ישראל בזכותם ובזכות ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו.

בתוך קהל המאות מתושבי בת ים, נצפו לא מעט דמויות מוכרות, חלקן אנשים מעולם התקשורת שחולקים היכרות אישית והערכה לברוט. בין היתר נצפה במקום היועץ האסטרטגי משה קלוגהפט, חבר ילדות של ברוט ומרק צל, יו"ר המפלגה הרפובליקנית בישראל.

השארת תגובה