אלעד: לונה פארק ענק ל'בין הזמנים'

לראשונה במשך כל שלושת שבועות של בין הזמנים יופעל הלונה פארק ענק בפארק אלעד, כשבליל שישי האחרון יסגור את שורת אירועי הקיץ, הקומזיץ המסורתי לבני הישיבות עם מיטב זמרי הרגש

לונה פארק
לונה פארק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בין הזמנים בפתח ולצדו הולכות ונשלמות ההיערכויות לקראת האירועים המרכזיים בעיר שיערכו במהלכו, כשהשנה האירועים יתקיימו במשך שלושה שבועות בפארק אלעד. בשבועיים הראשונים יופעל במקום לונה פארק ענק – יחד עם אקשן לנד ובשבוע האחרון יגיעו ההצגות והמופעים, כשאת שורת אירועי הקיץ יחתום הקומזיץ בליל שישי האחרון של בין הזמנים.

לונה פארק אלעד עבר שדרוג והשנה הוא צפוי לכלול שורה גדולה של מתקני ענק, כמו בלרינה, טוויסטר, רכבת הרים וקרוסלות למיניהן. כמו כן, במקום יהיה מתחם גדול לקטנטנים, עם מתנפחים ומתקנים חשמליים רבים. חידושים נוספים השנה הם ביתני התחרויות של המשימות השונות, כמו קליעה למטרה, רכיבה על סוסי פוני ועוד.

כאמור, בימים אלו נשלמת הערכות, כאשר בשבוע שעבר התקיימה ישיבת היערכות בלשכת ראש העיר ישראל פרוש, בה השתתפו כלל הגורמים האחראים על הפעלת האירועים, לצד מערכת האבטחה שכוללת שוטרים, מאבטחים ומתנדבים. במהלך הישיבה הציג מנהל המתנ"ס, מנחם הורביץ, את יומן האירועים הצפוי, כשהוא מציג את חלקו של כל גורם באחריות להצלחת האירועים, זאת לאחר עבודה מכינה ארוכה, יחד עם מנהל מחלקת התרבות ברק שטיגליץ.

כמו כן נדונו לקחי עבר מאירועים קודמים והדרכים להיערך עם העומסים הצפויים. ראש העיר אמר, כי בשל הצפי להגעת רבים מחוץ לעיר, כמידי קיץ, הוחלט להאריך את הפעילות לשלושה שבועות, על מנת להעניק אפשרות לכלל התושבים ליהנות, מבלי לסבול מעומסים ותורים ארוכים.

כבכל שנה, גם השנה יערך האירוע המסורתי בפארק המים נחשונים לאלפי בני הישיבות – תושבי העיר, ביוזמתו של מ"מ וסגן ראש העיר שמואל גרוסברד יחד עם הרל"ש משה רבר. הפעילות תהיה בשילוב של הופעה וקומזיץ עם הזמר אברימי רוט, בליווי מקהלה ותזמורת, כשבהלך הפעילות אף יתקיימו הגרלות על כובעים, משקפיים, ספרי קודש ועוד. בנוסף, לכל אורך הערב יוגש במקום כיבוד עשיר, כשעל ערב זה ישלמו המשתתפים מחיר סמלי בלבד.

במקביל, בעירייה נערכים להשלמת לוח האירועים לכל אורך בין הזמנים, כאשר גם השנה מיזם 'כרטיסים ונהנים' זוכה להצלחה רבה בקרב התושבים, עם הטבות משמעותיות בכניסות לבריכות נחשונים במים ובריכת גן ונוף.

לאחר חודש בו מאות תושבים הנפיקו כרטיסי תושב בשלוחת המתנ"ס ברחוב אבטליון, החל מהשבוע החלה הנפקת כרטיסים בשלוחה ברחוב רבי חייא, כאשר גם לשם הגיעו מאות תושבים על מנת להנפיק את כרטיס התושב העדכני, שיאפשר גם את קבלת ההוזלות באטרקציות בפארק העירוני.

בישיבת ההיערכות אף דובר על האירוע שיחתום את בין הזמנים, הקומזיץ המסורתי עם מיטב זמרי הרגש, בו משתתפים אלפים מידי שנה, שבבין הזמנים יוקדם מעט האירוע, על מנת לאפשר לצעירי הצאן לחזור בשעות סבירות הביתה, כאשר במקביל סוכם בישיבה עם חברת קווים על תגבור האוטובוסים עם תום האירוע.

תגובה אחת
  1. רצינו לברר עלויות

השארת תגובה