היערכות רבה למעמד חיזוק עם ראשי הישיבות

ישיבות
ישיבות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

עם פתיחת ימי 'בין הזמנים' הרוויים בסכנות רוחניות, וכפי שעוררו גדולי ישראל לאורך הדורות, ייערך כנס מיוחד בהשתתפות גדולי ראשי הישיבות – הגאון רבי דוד כהן, ראש ישיבת "חברון" וחבר מועצת גדולי התורה והגאון רבי משה צדקה, ראש ישיבת "פורת יוסף".

מעמד החיזוק יתקיים ביום שני י"א אב בצהרי היום בשעה 4:00 בדיוק, על ידי ישיבת המתמידים לצעירים מצטיינים בראשות הרה"ג יוסף חי סימן טוב, בעל הכרם יוסף.

במעמד זה יישאו דברי חיזוק בתורה ועבודת ה' בכלל, ועל חובתו של כל בן תורה בימי בין הזמנים בפרט. המעמד יתקיים ברוב פאר והדר בירושלים באולם אודיטוריום מתחם אדיסון, רחוב בלילוס 1 פינת ישעיהו, (על יד כיכר השבת).

את המעמד יפתח ראש ישיבת המתמידים הגאון רבי יוסף חי סימן טוב אשר יקדם את בואם של רבותינו ראשי הישיבות ויעלה על נס את הזכות הגדולה שנפלה בחלקם של בני הותרה לחסות בצלם של ראשי הישיבות לשעה של קורת רוח עם פתיחת בין הזמנים.

יצוין כי במעמד זה צפויים להשתתף כמאה תלמידי ישיבת המתמידים בראשות הרה"ג יוסף חי סימן טוב, שבמעמד זה ראשי הישיבות יעניקו להם במו ידיהם הקדושות את המלגות המסתכמות בעשרות אלפי שקלים על שקידתם בתורה ברציפות בימי שישי ושבת בכל ימות השנה בישיבת המתמידים.

בכנס תוקרא אגרת מיוחדת ששיגר הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף לבאי הכנס. כמו כן, יוקרנו מצגות ייחודיות ומרתקות על מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל ומרן הגראי"ל שטינמן זצ"ל. הכניסה חופשית.

השארת תגובה