גדולי הרופאים והרב דנו: חשוכי ילדים

ברצלונה: נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר נטל חלק בכנס הבינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם

גדולי הרופאים
גדולי הרופאים

כנס בינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם נערך בברצלונה שבספרד ע"י ארגון האירופי לפוריות. נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר השתתף בכנס כחבר בארגון הרופאים, ונטל חלק ברבי- שיח ארוכים שנערכו עם שורה של רופאים מומחים, בעלי מוניטין בעולם, בתחום רפואת הנשים תוך הצגת מחקרים וחידושים בעולם הרפואה. בין היתר: פרופ' אנדרי ונסטרטגן, פרופ' הרמן טורניי, חלוצי הטיפול שמשתמשים בו בכל העולם וסיכמו על שיתוף פעולה עם ארגון 'פרי חיים'.

במהלך הכנס, נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר סקר בפני משתתפים רבים על פעילות הארגון שהוקם לפני שלושים שנים במטרה ללוות ולסייע לזוגות המצפים לישועת ד׳ בברכת פרי בטן. הידע הרב והניסיון שצבר הרב משה שלזינגר במהלך השנים, עומדים לרשות הזוגות המצפים לילד. עשרות אלפי ילדים שנולדו במהלך שלושים השנה האחרונות כתוצאה מהליווי של הרב שלזינגר מהווים את עמודי התווך של הארגון. הרב משה שלזינגר נמצא כידוע בקשר הדוק עם כל גדולי הרופאים בישראל ובעולם ומשתתף בכל הפורמים והארגונים העוסקים בעניין בעולם.

רופאים רבים שיבחו רבות את פעילות הארגון, אשר שמו התפרסם למרחקים וממדינות רבות בעולם מגיעים להתייעץ עם הרב משה שלזינגר. "אנחנו צריכים ללמוד ממכם, איך אתם עוזרים ומסייעים לכל אדם שמגיע אליכם ליעוץ והכוונה. והכל בסבר פנים יפות ובהקשבה רבה ועד למציאת הפיתרון", ציינו הרופאים.

השארת תגובה