לקראת הכרעות: 'חניכי הישיבות' אצל שר התורה

ראשי מוסדות 'דרך אמונה' וקהילת 'חניכי הישיבות' בבת ים, עלו למעונו של שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי # על הפרק: פיתוח המוסדות והתמודדות בבחירות

אצל הגר"ח
אצל הגר"ח

ראשי 'חניכי הישיבות' ומוסדות 'דרך אמונה' בבת ים, עלו השבוע למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, וסקרו את התפתחות הקהילה והמוסדות העומדים תחת נשיאות הרב. בנוסף, אנשי הקהילה הבת ימית התייעצו עם שר התורה לקראת קבלת הכרעות בריצת הקהילה בבחירות הקרובות.

קהילת 'חניכי הישיבות' בבת ים עומדת תחת חסותה של המפלגה הליטאית 'דגל התורה' ובנשיאות המוסדות עומד שר התורה הרב קנייבסקי. בראש הקהילה עומד הגאון רבי משה גבאי ומנהל המוסדות הוא ר' יונתן אלחרר.

בין יתר הסוגיות שהועלו בפני שר התורה, עמדה שאלת המיקום למוסדות המתפתחים בכיתה א' ובגנים לגילאי 3-5 וההתנהלות מול המערכת העירונית.

במוקד ההתייעצות עמדה שאלת ההתמודדות בבחירות הקרובות, כאשר לאור התפתחותה ושגשוגה, מחד, וחוסר הירתמותם של גורמים עירוניים, מאידך, עולה הצורך לתת ביטוי לקהילה גם במגרש הפוליטי-מקומי.

על פי המסתמן כעת – ובכפוף לאיסוף נתונים והתייעצות עם ח"כ משה גפני – צפויה 'דגל התורה' להריץ לראשונה רשימה בבת ים בבחירות הקרובות.

השארת תגובה