"סליחה, מה את עושה הקיץ?"- יש לנו רעיון בשבילך

לאלו שרוצות לנצל את חופשת הקיץ כדי לרכוש מקצוע מפרנס עדיין אפשר לנצל את קורסי הקיץ של SW Academy

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

SW Academy האקדמיה למקצועות השיער והפאה בירושלים, קולטת תלמידות חדשות שרוצות לנצל את חופשת הקיץ כדי לרכוש מקצוע מפרנס.

את האקדמיה, הקימה ומנהלת סיגי סמט שנחשבת לאוטוריטה בתחום הוראת מקצועות השיער והפאה. כבר 12 שנים היא מכשירה נשים לעצב, לסרק ולטפל בשיער באופן אמנותי. היא הקימה את בית הספר למקצועות השיער והפאה, מתוך מחשבה לייצר מגוון רחב של מסלולי לימוד שמתאימים לכל אחת במסגרת הזמן והתקציב שעומד לרשותה. בקורסים אלו נלמדים הנושאים לעומקם באווירה חווייתית ומעשית.

בקורסי הקיץ הנפתחים בימים אלו, תלמת סיגי את רזי המקצוע בשיטת לימוד מעשית וקלה ליישום וכך כל תלמידה יכולה ללמוד ולהתנסות בו זמנית, הזדמנות מצוינת להקים עסק עצמאי בתום בקורס.

קורס הקיץ, נמשך 4 שבועות וכולל: פרקטיקה בפאנים, תספורות ותסרוקות בשיער ופאות, באמצעות שימוש בערכת ציוד מקצועית, המסופקת לכל תלמידה המכילה את "כל מה שצריך בשביל להתחיל לעבוד.

קורסי הקיץ של סיגי סמט, מקנים 'הלכה למעשה' את הבסיס הראשוני כדי לעבוד בתחום באפן מיידי. מי שתרצה להרחיב את הידע לשאר מקצועות השיער יכולה: סיגי מציעה גם קורס בהיקף גדול יותר הכולל הבנה יסודית של יסודות הכימיה בשיער, וגם קורס תפירת פאות, במהלכו תייצר כל תלמידה פאה משלה. בסיום כל קורס, מקבלת התלמידה תעודה מוכרת של משרד התמ"ת ויותר מכך- מקצוע מפרנס ודרך עצמאית.

השארת תגובה