אמרתי לילדים: עד מאה ועשרים ויצאנו למשימה

פיצה האט: 2 פיצות משפחתיות ומקלות שוקולד השחר - עד 120
פיצה האט: 2 פיצות משפחתיות ומקלות שוקולד השחר - עד 120
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פעם בחודש לכבוד ראש חודש אני לוקחת את הילדים לפינוק, פעם אנחנו נהנים מארוחה קלה בחוץ, קניית בגד חדש, סיבוב באחד מהמוזאונים המעשירים את הידע שלהם, או שאנחנו ממלאים סלים, אורזים שקיות ויוצאים לפארק השכונתי לפיקניק משפחתי מתוק במיוחד.

לפני כחודש כשראיתי את מבצעי סוף העונה ברחבי הארץ, קראתי לילדים, והענקתי לכל אחד מהם שטר של מאה שקלים, ועוד עשרים כמאמר ברכת היום הולדת הידועה עד מאה ועשרים, וכמובן עם משימה.

אז הייתה הבת שהתלהבה למראה השטר והמשימה, " יששששש", והיא כבר רצה לשוטט ברחבי הקניון,

והיתה המתבגרת שפערה זוג עיניים מופתעות: דיי, את לא רצינית, מה כבר אפשר לקנות בסכום הזה? והקטן שבחבורה, שלא הבין מאיפה מגיע לו כל הטוב הזה, וידע בדיוק מה הוא קונה בסכום הזה.

והיתה אני האמא, שהחליטה שהמשימה שלנו היא אתגר ראוי, וכן… מסתבר שאפשר בהחלט אפשר לקנות במאה שקלים אפילו נעליים ובגדים.

קדימה למשימת הקיץ. "המתלהבת" חזרה עם זוג נעליים שבמבט ראשון (ושני ושלישי) אי אפשר להאמין שעלו רק 99.90. סניקרס מושלמות של מותג ההנעלה weshoes שמתאימות לה כמעט לכל הופעה ומשתלבות נהדר עם התלבושת של בי"ס

המתבגרת חזרה, עדיין מופתעת, כשמצאה ברשת האהובה עליה רנואר חצאית פרחונית מקסימה שמתאימה לה בול.

הקטן חזר נרגש כולו עם שני מגשי פיצה משפחתיים ועוד מגש קטנטן המכיל בתוכו אצבעות שוקולד מתוקות, שאם לא היו לנו מספיק קלוריות בפיצה נוכל בכיף להשלים אותן בעזרת בצק עסיסי נוטף שוקולד.

ואני? אני חייכתי והבנתי שמבצעי סוף עונה הם שיעור גדול לחיים ובמיוחד לילדים שלנו. בסיבוב אחד בקניון לימדתי אותם עצמאות ואת ההבנה שגם בכסף קטן אפשר לקנות הרבה מאוד.

ובאשר אלי, גם אני מצאתי קרם מיוחד של קליניק המשלב בתוכו מקדם הגנה ומתאים מאוד לימי הקיץ הלוהטים והחופש הקרב ובא.

השארת תגובה