תל אביב נערכת לתשעה באב

יו"ר שס וחבר מועצת העיר ת"א נתן אלנתן: "אני קורא לגורמי אכיפת החוק לפעול כנדרש בחוק נגד חבר המועצה ונגד בעלי העסקים שמתכוונים להפר את החוק ולחלל את יום האבל הלאומי".

אריה דרעי בסיור בשוק התקווה בתל אביב עם זברלו ואלנתן
אריה דרעי בסיור בשוק התקווה בתל אביב עם זברלו ואלנתן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שרשימת "חילונים ירוקים" בתל אביב הודיע כי תחלק לבעלי עסקים הפתוחים בתשעה באב מדבקה לתליה: "פתוח בתשעה באב".

יו"ר סיעת ש"ס בעיר תל אביב, נתן אלנתן, מסר בתגובה להודעת סיעת 'חילונים ירוקים'.

"לא ייתכן שחבר מועצה במדינת ישראל יעודד בעלי עסקים לעבור על החוק בריש גלי, אני קורא לגורמי אכיפת החוק לפעול כנדרש בחוק נגד חבר המועצה ונגד בעלי העסקים שמתכוונים להפר את החוק ולחלל את יום האבל לאומי".

"כפי שנכתב בחוק העזר העירוני של עיריית תל אביב 'בערב צום ט' באב יהיה סגור כל בית קפה ועינוג ציבורי משעה 7 בערב ועד שעה 5 בבוקר' חוק דומה קיים גם לגבי יום הזכירון לשואה ויום הזיכרון חללי צה"ל. אני תוהה איך הציבור היה מגיב, לו איש ציבור היה מעודד חנויות לפתוח את שעריהם ביום הזיכרון לחללי צה"ל".

אלנתן מוסיף כי "מצער מאוד שגורמים ציניים מזלזלים ברגשותיהם של מרבית מתושבי העיר, אני מצפה מכם לכבד את רגשותינו כפי שאנו מכבדים את רגשותיכם בשאר ימי האבל הרשמיים של מדינת ישראל.

"בימים אלו של ימי בין המצרים יש לפעול לקירוב לבבות ולא כפי שגורמים מסוימים בעירייה פועלים לפילוג ושיסוע בין הקהילות השונות בעיר, תמורת כותרת רגעית" סיים נציג ש"ס בעירייה.

השארת תגובה