השוטר מצא 'סידור' בתיק החשוד

שוטר ואזרח
שוטר ואזרח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מערך השיטור הקהילתי של משטרת ישראל, המחובר לתושבים וקשוב לצרכי הציבור באופן אישי, מוכיח עצמו שוב, והפעם – שוטר קהילתי בחיפה, שהפך אירוע של טיפול בחפץ חשוד למצווה של השבת אבדה, תוך מציאת הקשר בין ה"קבלה" ל-"סידור תפילה".

במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל שלשום דיווח מאזרחים בשעות הצהריים, בדבר חפץ חשוד המונח באחד הרחובות בעיר חיפה, כאשר חבלן משטרה שהגיע מיד למקום, בדק את התיק המדובר ושלל את החשד, לאחר שמצא כי מכיל "תיק אוכל" של ילד, ספר "סידור תפילה" וכן ניירות וקבלות שונות.

לאור זאת, החבלן סיים את הטיפול באירוע והעביר את התיק לידיו של השוטר הקהילתי בשכונת אחוזה (רנ"ג משה חיים), שהתעקש למצוא את בעלי התיק, מתוך הכרה כי האבדה שנמצאת בידיו בעלת ערך אישי רב.

בתוך כך, הבחין השוטר בין הניירות שהיו בתיק, בקבלה של "פיצרייה" המעידה על תשלום באמצעות כרטיס אשראי עבור פיצה שהוזמנה לאחרונה ולפיכך ביקש השוטר את הסיוע של מערך החקירות והמודיעין בתחנה, לאתר את זהות בעל הכרטיס בתקווה שהוא גם בעלי התיק וסידור התפילה.

עם קבלת הפרטים הנדרשים, יצר השוטר קשר עם האזרח- תושב חיפה, שהתפלא לקבל את שיחת הטלפון הבלתי צפויה מהמשטרה ועוד יותר התרגש לשמוע שתכולת התיק ובה סידור התפילה נשמרו ונמצאים בידיים טובות ונכונות ולאחר תאום קצר נפגשו השניים והתיק הושב לבעליו.

השארת תגובה