דרמה בצפת: שוקי אוחנה ושלמה חדד מתאחדים

שוקי אוחנה ושלמה חדד
שוקי אוחנה ושלמה חדד
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בערב השקת קמפיין הבחירות במעמד רבני העיר, שר המדע אופיר אקוניס, שר התקשורת איוב קרא, ושורת חברי הכנסת הכריז שלמה חדד על הצטרפותו ליו"ר הליכוד שוקי אוחנה מתוך אמונה ורצון להוביל את העיר צפת בכוחות משותפים ובאחדות המגזרים.

"החלטתי לוותר על האגו, על הרצון להוביל, מתוך אמונה שרק בכוחות משותפים נחזיר את התקווה, אני סמוך ובטוח בשוקי אוחנה, ביכולת הביצועית שלו, בקשרי הממשלה, אין ספק שיחד העיר צפת תשוב לימי הזוהר".

הדרמה הפוליטית התרחשה אחרי חודשים ארוכים של מו"מ קדחתני שהתנהל בין תנועת "הליכוד" בעיר לתנועת "מחוברים" בראשותו של שלמה חדד, ואחרי התייעצות בבתי גדולי ישראל נפלה ההכרעה.

כזכור, בבחירות אשתקד התמודד שלמה חדד לראשות העיר צפת והביא הישג משמעותי של קרוב ל30% מקולות הבוחרים, כעת מקווים שהאיחוד עם שוקי אוחנה יביא ניצחון חד משמעי.

על פי המתווה המסתמן: שוקי אוחנה יעמוד בראשות העיר ולצידו יעמוד שלמה חדד כחלק אינטגרלי מהנהלת העיר, הוא יכהן כסגן ומ"מ ראש העיר ויהיה אמון על פנים העיר והקשר השוטף עם תושבי העיר.

אנשיו של חדד סיפרו כי ההחלטה לפרוש מהמירוץ הייתה לא קלה, הסקרים הראו לנו ניצחון מוחץ, והסחף היה בשיאו, אך ההוראה של גדולי ישראל הכריעה את הכף.

בסיום ערב ההכרזה סיכם אוחנה "חברתי לקבוצה מסורה של אנשי חזון, חברים ושותפים לדרך שצפת יקרה להם ובראשם שלמה חדד, שיכולתיו רבות מאוד. כולנו התחייבנו להיות האלטרנטיבה בהנהגה שתהייה ראויה לאיכות המדהימה של עירנו, לאיכות המדהימה של תושביה"

2 תגובות
  1. חיבור בין הרב שלמה חדד היקר ושוקי אוחנה הנמרץ יציל את העיר הזאת!!!

  2. מצחיק, מצחיק, מצחיק מאוד, מצחיק… אין סיכוי לשוקי, אולי עשר אחוז ממצביעי שלמה יעברו לשוקי, השאר ישר לישי מימון..תרשמו את זה!

השארת תגובה