יו"ר ש"ס בראשל"צ התברך מנשיא המועצת

יו"ר ש"ס בראשון לציון אריה כהן התברך אמש במעונו של נשיא מועצת חכמי התורה, לקראת הבחירות המקומיות שייערכו בחודש חשוון • מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן: ״בערים מעורבות החשיבות לחיזוק הנציגות כפולה ומכופלת״

אריה כהן אצל נשיא המועצת, צילום: יעקב כהן
אריה כהן אצל נשיא המועצת, צילום: יעקב כהן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בתנועת ש"ס נערכים לקראת מערכת הבחירות המקומיות שייערכו בחודש חשוון. בשבועות האחרונים, לאחר התייעצות עם נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן, החל יו"ר ש"ס אריה דרעי במתן כתבי מינוי לנציגי ש"ס אשר מונו לראשי התנועה בערים השונות.

נציגי ש"ס מרחבי הארץ יעלו בשבועות הקרובים לקבל את ׳ברכת הדרך׳ מנשיא מועצת חכמי התורה מרן חכם שלום כהן לקראת מערכת הבחירות הצפויה.

אמש נכנס יו"ר תנועת ש"ס בראשון לציון אריה כהן למעונו של נשיא המועצת מרן חכם שלום כהן כדי לקבל את ברכתו לקראת המערכה.

יו"ר ש"ס בראשון לציון אריה כהן התייעץ במשך שעה ארוכה עם מרן ראש הישיבה חכם שלום על הנושאים השונים העומדים על הפרק, ועל סוגיית חילולי השבת אשר עולה לדיונים במועצת העיר. כמו כן סקר אריה כהן את הקמת בתי הכנסת ושלושת מקוואות הטהרה החדשים שנבנו בעיר בשנה האחרונה ואת התפתחות מוסדות החינוך בעיר, והטיפול בבני הנוער באמצעות מרכזי הנוער שפרוסים ברחבי העיר ששניים מהם הוקמו השנה. וכן את פתיחת החוף הנפרד בפיקוח הצמוד של נציגי הרבנים.

מרן בירכו בחום, והורה לפעול לחיזוק כוחה של התנועה בעיר, ״מה שאתם עושים זה קידוש שם שמיים ברבים״, אמר ראש הישיבה והוסיף ״בעיר כמו ראשון לציון יש חשיבות עצומה לכל קול וקול. כל אדם מחפש להשקיע בחיים במקום הבטוח ביותר. וזה ההשקעה הבטוחה ביותר המקנה זכויות בכל הקמת מוסדות התורה וחיזוק הטהרה והקדושה בעיר. זוהי הזכות הגדולה ביותר לעם ישראל״.

נשיא המועצת חכם שלום שמח לשמוע על הפעילות ואמר לרב אריה כהן כי ״חובה קדושה לחזק את כוחה של ש"ס בכל הארץ, והחובה כפולה ומכופלת בערים מעורבות, בהן אם לא יהיה מספיק כח עלולים ח"ו לפרוץ גדרות ראשונים. וכי כל הקמתה של תנועת ש"ס הייתה כדי להרבות תורה קדושה וטהרה ע״י שיעורי תורה ומוסדות חינוך״.

השארת תגובה