תל אביב: 'בן הטיפוחים' מול חולדאי

בר מצוה בשס תל אביב, צילום יעקב כהן (18)
בר מצוה בשס תל אביב, צילום יעקב כהן (18)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תפנית בלתי צפויה: אסף זמיר, סגן ראש העיר ובן טיפוחיו של ראש העיר רון חולדאי, הודיע על התמודדות לראשות העיר. זמיר, שהיה לחבר המועצה הצעיר בישראל עת נכנס למועצת העיר לפני עשור, הפך לפופולארי ביותר ונהנה מתמיכה רחבה, שהעניקה לו בבחירות האחרונות ארבעה מנדטים (ראש העיר מחזיק בחמשה מנדטים, לשם השוואה). עד כה, איש לא העלה בדעתו שזמיר יתמודד ראש בראש מול חולדאי, והכרזתו הנוכחית טורפת את הקלעים במרוץ שנראה היה צפוי מראש.

בתוך כך, גוברות הערכות על הצטרפותה של חברת הכנסת סתיו שפיר למרוץ ועל פי דיווחים היא שוקדת במרץ על הבחירות ואף נמצאת במגעים עם ספי שקד, אסטרטג דגול שניצח בין היתר על קמפיין 'השקופים' של ש"ס. שם נוסף שעולה בימים האחרונים כמתמודד הוא איש התקשורת אסף הראל שעל פי דיווחים שכר את שירותי האסטרטג ליאור חורב.

בעבר הועלו שמותיהם של חבר הכנסת אורן חזר והשר אופיר אקוניס כמתמודדים, אך בתנועת 'הליכוד' הבינו כי הם חסרי סיכוי ולא נתנו להם לצאת להרפתקה. מי שנמצאת בעיצומו של קמפיין בחירות היא מיטל להבי, סגנית ראש העיר ויו"ר מר"צ, המפלגה הגדולה בעירייה.

יצוין כי בפוליטיקה התל אביבית עולות ספקולציות שונות סביב מועמדותו של אסף זמיר, חלקן מדברות על 'דיל' חשאי בינו לבין חולדאי. לאן כל זה הולך? ימים יגידו.

תגובה אחת
  1. כל הכבוד לך רון חולדאי👍!

השארת תגובה