פתח תקווה: ברוורמן מציג מלאכת שיקום

ראש העיר איציק ברוורמן בסיור בת"ת נתיבות משה
ראש העיר איציק ברוורמן בסיור בת"ת נתיבות משה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שנותר בודד במפלגתו בשל שורת עריקות, השלים השבוע ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן את ביסוס צמרת נבחרתו החדשה ברשימת אכפ"ת. במסיבת עיתונאים חגיגית שנערכה ביום שני, הציג ברוורמן את המספר 3 ברשימה: רועי פן, פעיל חברתי וחבר מועצה מטעם 'עיר צעירה'. במסגרת הזעזועים הפוליטיים וחילופי הכיסאות במועצת העיר, הפך פן למחוזר מאד באחרונה על ידי כל המתמודדים, בשל הפופולריות שצבר.

לפני כשבועיים, הציג ברוורמן את המספר 2 ברשימתו, הלא הוא חבר המועצה אדי קואז, לשעבר חבר סיעת 'דרך חדשה' של אורי אהד. בכך, השלים ברוורמן את איוש שלשת המקומות הבכירים בסיעתו, שלפחות לפי הבחירות האחרונות, משקפות את מלוא כוחו במועצה – שלשה מנדטים.

מלאכת השיבוץ של ברוורמן נתקלה בלא מעט ביקורת בעיר, בשל היעדר נשים בצמרת הרשימה. הביקורת לא נעלמה מעיניו של ראש העיר שהבטיח כי "ברשימה יהיה ייצוג נכבד של נשים ומתוכן פנים חדשות".

ובתוך כך, המרוץ לראשות העיר נכנס להילוך גבוה, כאשר מול ברוורמן ניצבים שני מועמדים חזקים במיוחד. מדובר ברמי גרינברג, חבר מועצה ואופוזיציונר בלתי נלאה שהצליח להכניס את העיר לתזזית, ואיתי שונשיין, חבר מועצה צעיר ופופולארי, שהצליח לסחוף אחריו את חברת המועצה אורנה דוידאי ואת הפעילה החברתית ואשת הגמ"ח אורלי שטרית.

השארת תגובה