חגיגת סוף שנה בת"ת 'בני מנחם' חב"ד

בטקס רב רושם שהתקיים באולם 'משואות' בבני ברק, עלו קבוצות של תלמידי תלמוד תורה "בני מנחם" בעיר אל הבמה וקיבלו תעודות על מבצעי הת"ת הרבים שהיו במהלך השנה

חגיגה בחבד
חגיגה בחבד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמיטב המסורת בשנים האחרונות, התקיימה מסיבת סיום שנה"ל באולם 'משואות' המפואר בבני ברק, בנוכחות תלמידי הת"ת, הורים ובני משפחה. בטקס רב רושם עלו קבוצות קבוצות של תלמידים אל הבמה וקיבלו תעודות על מבצעי הת"ת הרבים שהיו במהלך השנה, כשגולת הכותרת הוא 'מבצע ל"ב', הנהוג כבר מעל עשור, בו תלמידים לומדים 32 עמודי גמרא בעיון.

כמו כן, עלו לקבל תעודה מיוחדת תלמידים שהגיעו במשך כל השנה באופן קבוע לשיעור חסידות לפני התפילה על חשבון זמנם האישי, מצטייני תפילה, 'יהלומי' התלמוד-תורה, מצטייני מערכת צבאות ה', ששיננו בע"פ פרקי משניות, דפי גמרא, ופרקי תניא, סגני משנה, סגנים וחתנים.

בין קבוצה לקבוצה שעלתה אל הבמה, הוקרנו קליפים שהוכנו על ידי תלמידי כל הכיתות באופן מקצועי, חלקם הציגו הצגה הקשורה לגמרא הנלמדת, אחרים הציגו סיפור חסידי, שירת ניגון חסידי ואמירת י"ב הפסוקים.

את ברכת הנהלת הת"ת הביא הגאון רבי יוסף יצחק בלינוב, רב מרכז העיר בני ברק, ובשם הורי התלמידים נשא דברים מרגשים הרה"ג משה אהרון ברוידא רב מרכז גבעתיים, שנכדיו לומדים בת"ת.

ההורים הודו לצוות החינוכי, למנהל החינוכי הרב ירחמיאל בלינוב ולמנהל הגשמי הרב מנחם מענדל גרינפלד, על ההשקעה האדירה במשך כל השנה, והביעו תקווה שהשנה הבאה תהיה מוצלחת עוד יותר.

הנהלת הת"ת מוסרת תודה מיוחדת לעיריית בני ברק ולעומד בראשה הרב חנוך זייברט ולחבר מועצת העיר הר"ר פרץ אברמוביץ על סיועם לת"ת במהלך כל השנה.

השארת תגובה