ארדן: "מצפה לתפיסת העבריינים" בקרית יובל

לפני מספר שבועות, פרצו אלמונים לבית כנסת בקריית יובל וזרעו במקום הרס רב • לאור חומרת המקרה ולבקשת ח"כ מלכיאלי, התייצב השר לביטחון פנים מעל דוכן הכנסת והתייחס לדברים

פורץ
פורץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יחסי השכנות של התושבים החרדים והחילוניים בשכונת קריית יובל, הגיעו לפני שבועות ספורים לשפל חדש, ב'פוגרום' שנערך בליל שבת בבית כנסת 'חניכי הישיבות', אליו פרצו אלמונים, זרעו הרס, השחיתו ספרים, קשקשו על הקירות וקרעו את העירוב של שבת.

בעקבות המקרה החמור, פנה ח"כ מיכאל מלכיאלי בשאילתה דחופה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן, ובה תהה: "האם המשטרה סיימה את פעולות החקירה ומה המסקנות מהן? מקרה כה מצער חייב להיות מטופל בדרגה הגבוהה ביותר. בלתי ניתן לעלות על הדעת לעבור על זה לסדר היום".

במענה לשאילתא, השיב השר ארדן כי "על פי הנמסר לי על ידי משטרת ישראל, המשטרה פתחה בחקירה. במסגרת החקירה בוצעו פעולות רבות ומגוונות ונאסף מידע ונמצאו ממצאים שונים. החקירה בתיק עודנה ומטבע הדברים, לא ניתן למסור פרטים אודותיה בשלב זה".

יחד עם זאת, ציין השר ארדן, "אני כמובן רואה את השחתת בית הכנסת בחומרה רבה, ואני מצפה ממשטרת ישראל לפעול באופן אינטנסיבי ובכל האמצעים העומדים לרשותה, על מנת לתפוס את העבריינים ולהביאם לדין".

השארת תגובה