בואו לראות איך מייצרים נעליים איכותיות ובריאות לרגל

בסיור מעניין מאוד שנערך השבוע לאנשי תקשורת במפעלי "טבע נאות" בגליל העליון קיבלו האורחים הצצה לייצור נעליים ברמת איכות גבוהה ונהנו לראות בחוש את ההקפדה הפרטנית בכל שלב ושלב ביצור • גם אתם מוזמנים להגיע וליהנות מחנות העודפים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עיתונאיות ובלוגריות דתיות הגיעו השבוע למפעלי טבע נאות בצפון הארץ לסיור עם מנכ"ל החברה והצצה למפעל הכי מעניין שבו מייצרים נעליים מתחילה ועד הסוף. גם אתם יכולים להגיע בחופשת הקיץ לסיור מודרך וליהנות ממחירים חסרי תקדים של חנות העודפים במקום

בסיור שערכנו במפעלי 'טבע נאות' בצפון, הפתענו לגלות כי כל תהליך היצור מורכב מידיהם של העובדים והעובדות במקום. בכל שלב עומד עובד שעושה את העבודה המדויקת והקפדנית כשהוא מפקח על כל נעל ונעל מקרוב. בעידן בו הכל טכנולוגי ופסי הייצור מטיסים מוצרים בזה אחר זה, הופתעתי מהעבודה הכמעט אישית של כל נעל ונעל.

בחירת הדגמים, זהו גם תהליך ארוך ומעניין. צוות מוחות מגיע להחלטה אלו דגמים יכנסו לפס הייצור ואלו לא. והכל נעשה בשילוב מדהים של צוות גדול ומוכשר כל אחד בתחומו.

גם בחירת העורות באיטליה, נעשית ברמה גבוהה, לשם נוסעת מומחית בתחום ובוחרת את העורות המשובחים ביותר, שלא יהיו עבים מידי או דקים מידי, הכל בהתאמה מושלמת. ממשיך, באימום, (על מנת להתאים את הנעל הנכונה, בונים אימום מיוחד, שהוא למעשה דמוי רגל מפלסטיק). בצבע ואפילו את פיסת החוט הקטנה שאולי נשארה קוצצים באופן ידני.

 

ועל כל אלה מנצח המנכ"ל מיכאל אילוז, שהביא את החברה לשגשוגה מרגע שנכנס

מיכאל אילוז, מנכ"ל "טבע נאות" במפעל

לנהל אותה, "איכות כערך מנחה ומוביל בארגון עבודת יד מקצועית בכל שלב בתהליכי הייצור, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, מעניקה ערך עצום למוצר וללקוח". מספר לי אילוז, "מנעלי טבע נאות עוברים תהליכי בקרת איכות מהקפדניים ביותר. מעבר לשלמות שבעבודת הייצור, גם בחירת חומרי הגלם הינה משמעותית ביותר. טבע נאות משתמשת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים. הנעליים מיוצרות מעור איטלקי משובח, טבעי, רך ונושם".

מה כל כך מיוחד בנעליים האלו?

הדגש מושם על נוחות מירבית לצד טכנולוגיה מתקדמת. טבע נאות רואה בערך החדשנות ערך עליון ורב חשיבות המלווה את החברה באופן עקבי בכל שלב: החל משלב הרעיון, ממשיך בתהליכי העיצוב והייצור וכלה במהלכים השיווקיים. אותה חדשנות היא זו אשר הציבה את טבע נאות בשורה אחת עם מותגי הנוחות המובילים בעולם. לב המוצר, הרפידה האנטומית בזכותה ידועה החברה, עשויה כתשליל כף הרגל, וכוללת תומך בהונות, הגבהת מרכז המדרך, תומך קשת ושקע עקב עמוק ליציבות ונוחות. הרפידה עשויה משעם ולטקס מגומי טבעי, המצטיינים בגמישות, רכות ובלימת זעזועים.

"כחברה ישראלית טבע נאות רואה חשיבות עליונה לאחריות כלפי החברה בקרבה היא פועלת, מייצרת ומוכרת. טבע נאות משקיעה בפיתוח התעשייה בגליל וביצירת מקומות תעסוקה משמעותיים עבור תושבי הצפון ומעסיקה. כ -400 עובדים מקרב ישובי הגליל. בנוסף מעניקה החברה במהלך השנה תמיכה כספית ותרומות נעליים לארגונים ומוסדות חברתיים שונים", מסכם אילוז ומזמין את כולכם להגיע ולראות מקרוב את התהליך היפה והמעניין הזה.

מפעלי "טבע נאות", קיבוץ נאות מרדכי, גליל עליון. לתיאום סיור: 1-599-525-155

השארת תגובה