רבני חיפה קוראים לציבור: זהירות

עם חתימת הרבנים על ה"קול קורא" עלו מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי למעונם של האדמו"רים והרבנים בעיר וזכו לברכתם ותמיכתם ביוזמה

מכבי - קול קורא רבני חיפה 2
מכבי - קול קורא רבני חיפה 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקראת ימי בין הזמנים והסכנות הרבות שהתרחשו בתקופה זו, יצאו רבני הקהילות בחיפה ב"קול קורא" להישמר ולהקפיד בימים אלו ביתר שאת על מצות "ונשמרתם מאד לנפשותיכם". ה"קול קורא" מתפרסם ביוזמת מכבי שירותי בריאות, הפועלת רבות למען בריאות התושבים בקהילות החרדיות בחיפה.

לנוכח האסונות שהתרחשו ל"ע מידי שנה בתקופת בין הזמנים, החליטה ראש מחוז הצפון של מכבי ד"ר גלית קאופמן לצאת בקמפיין "ונשמרתם לנפשותיכם" ייעודי לימים אלו, עם מסרים דוגמת "לא שוכחים ילד ברכב" ו"לא משאירים ילד לבד בברכה". במסגרת זו יזמו במכבי פרסום של "קול קורא" הקורא להורים לשמור על בטיחות ילדיהם במשנה זהירות, ונציגי מכבי עלו למעונם של אדמור"י ורבני הקהילות בחיפה שליט"א על מנת להחתימם על הקריאה.

על רקע פרסום ה"קול קורא", ביקרו השבוע מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי הרב משה שלזינגר ומתאם קשרי הקהילה של מכבי בעיר הרב אליעזר רוזנברג בבתיהם של האדמו"רים ורבני הקהילות בחיפה, וקיבלו את ברכתם ליוזמה הברוכה. רבני העיר ובראשם האדמו"ר מסערט ויז'ניץ בחביבות רבה את משלחת מכבי ועודדו אותם על היוזמה הברוכה שהנהלת המחוז מובילה, בציינם כי זהו צו השעה וחובה לקיים את דין ונשמרתם לנפשותיכם בפרט בימי בין הזמנים.

המשלחת התקבלה עוד במעונם של האדמו"ר מנאדבורנא חיפה, האדמו"ר משאץ – ויז'ניץ, דומו"ץ דקהילת סערט ויז'ניץ רבי דוד שלמה זולדן, רב הקהילה החרדית בחיפה רבי יוסף יחיאל במברגר, רב קהילת חסידי גור רבי גבריאל וולקוביץ, רבי יעקב שלום אברג'ל מרבני הקהילות הספרדיות, רבני קהילת חסידי בעלזא הדומו"ץ וראש הישיבה רבי מאיר דב רכניצר, ורבי צבי שובקס, רב קהילת קהל חסידים רבי משולם פייש רוזנברג, רב קהילת חסידי צאנז רבי שלמה הכהן שטרן, ורב קהילת חסידי ויז'ניץ רבי חיים מאיר גרינבוים.

לדברי ראש המחוז ד"ר קאופמן, היוזמה התעוררה בעקבות האסון שהתרחש ברכסים לאחרונה בו נשכח ילד ברכב ונפטר ל"ע. "שמעתי את אמו של הילד באירוע שמכבי ערכה ברכסים ועל אתר העליתי את נושא הזהירות. כארגון רפואי גדול ומוביל, אני שמחה שקיבלנו את ההחלטה להוביל את הנושא במגזר ולעלות את המודעות על חשיבות שמירת ילדינו היקרים ובעיקר בימים אלו לקראת בין הזמנים", ציינה ד"ר קאופמן. עם פרסום ה"קול קורא" הודתה הנהלת מחוז הצפון ובראשה ראש המחוז הודתה לרבני הקהילות על קריאתם ותמיכתם ביוזמה לשמירת החיים לקראת ימי בין הזמנים.

במסגרת פיתוח שירותי הרפואה בחיפה עיבתה מכבי את שירותי הרפואה במרכז הרפואי 'השילוח' הנמצא בלב השכונות החרדיות והוסיפה שירותים רבים בכלל המרכזים הרפואיים בעיר, כמו גם במוקד לרפואה דחופה של מכבי הסמוך לשכונות החרדיות ומרכז המכונים בגרנד קניון ובמקביל קידמה מכבי הסכמים עם מכונים מתקדמים שונים ושירותי בריאות נוספים עבור חבריה.

השארת תגובה