עיריית חיפה תשקיע ב'רמת ויז'ניץ

בתום הליך שיתוף הציבור: עיריית חיפה תחל בשיפוץ רחוב ברכת משה ברמת ויזניץ בעלות של 4 מיליון ש"ח

בליטנטל בישיבת עבודה עם נציגי ציבור וראשי אגף שפ"ע
בליטנטל בישיבת עבודה עם נציגי ציבור וראשי אגף שפ"ע
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עם השלמת הליך שיתוף הציבור ולאחר סיור שערכו נציגי הקהילות בשטח יחד עם ראשי אגף לשיפור פני העיר והרב אריה בליטנטל חבר מועצת העיר סוכמו כל פרטי השיפוץ הרחב של רחוב ברכת משה (השילוח) ברמת ויזניץ חיפה.

רחוב ברכת משה (השילוח) הינו הרחוב המרכזי ברמת ויזניץ המחבר את שכונות הדר ורמת ויזניץ אל בנין בית המדרש הגדול של חסידי "סערט ויזניץ" וכן אל מוסדות החסידות. בשל כך נדרשה התאמת תנאי הרחוב והכביש שהינו דו סיטרי לנפח התנועה המתקיימת בו בפועל בשעות רבות של היום.

במסגרת השיפוץ הרחב אותו תבצע עיריית חיפה בהשקעה של 4 מיליון ₪ יורחב הכביש בכל קטעיו, יבוצע ריבוד מחדש, יוחלפו אבני המדרכות, תוחלף צנרת הביוב והניקוז, יוקמו ריכוזי מסתור להצבת פחים ותחודש תאורת הרחוב. ביצוע העבודה ייחל אי"ה בשבועות הקרובים.

במסגרת הליך התכנון וביזמתו של חבר מועצת העיר הרב אריה בליטנטל הוקם פורום ייעוץ ציבורי המורכב מנציגי הקהילות ותושבי הרחוב על מנת לשתף את הציבור ולהיות קשובים לצרכיו, ואכן, לאחר השלמת ההליך בוצעו התאמות שונות בתוכניות השיפוץ בהתאם לדברים שעלו בפורם הציבורי.

יונה יהב ראש עיריית חיפה: "באופן אישי ובדרכי אל ביתו של האדמו"ר מסערט ויזניץ הזדמן לי לעבור פעמים רבות ברחוב ברכת משה, ואכן התאמת הרחוב למציאות הנוכחית הינה מחויבת המציאות. אני שמח שיחד עם תושבי המקום הגענו לתוכנית המתאימה והטובה ביותר לשיפוץ הרחוב לתועלת כלל הציבור המתגורר בשכונה".

אריה בליטנטל ציין כי: "הרחבת הכביש תאפשר להמשיך גם את תנועת הרחוב כדו סיטרי מבלי ליצור פקקים בשעות העומס. אמשיך לעקוב אחרי ביצוע העבודות עד לקבלת תוצאה שתשביע את רצון הציבור ואת צרכי השכונה".

השארת תגובה