באמצע הביקור בכנסת הגיעה ההודעה: הגננת מתעללת בילד

רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר פ"ת, נפגש בכנסת עם שרים, יו"ר הכנסת וחכי"ם בעניין חוק הפיקוח, במצע הביקור קיבלה אחת המסייררות הודעה: הגננת מתעללת בבנך

רמי גרינברג
רמי גרינברג
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רמי גרינברג, המועמד לראשות העיר פ"ת, הפגיש אתמול, 9.7.18, עם עשרות ח"כים ושרים מכל הקשת הפוליטית את נציגות ועד הפעולה של אימהות המאבק לפיקוח על הפעוטונים בעקבות רצח התינוקת יסמין מלפני כחודש.

רמי גרינברג ונציגות ועד הפעולה, הילה עובדיה ואנה גנדלמן, העבירו לח"כים ולשרים נייר עמדה (ראה בעמוד2) בו הם דרשו שיפור הצעת חוק הפיקוח שהונחה על שולחן הכנסת ועברה ביום ראשון בוועדת השרים לחקיקה. למעשה, גרינברג וועד הפעולה דורשים פיקוח הדוק על הפעוטונים גם באמצעות מצלמות באופן מיידי, ולא בעוד כמה שנים כפי שמופיע כיום בהצעת החוק.

חכ"ים ושרים רבים, ביניהם יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין, שר התקשורת איוב קרא, ח"כ אורלי לוי אבקסיס, ח"כ עומר בר לב, ואפילו – ח"כ חנין זועבי, כולם הביעו אהדה גדולה, ואמרו שיתמכו בנו וישתפו עמנו פעולה בנושא זה על מנת להציל חיים של תינוקות מפני סכנות שאורבות להם בפעוטונים.

למרבה הצער והאבסורד, הילה עובדיה, נאלצה לעזוב את הביקור באמצע, לאחר שנודע לה שקיים חשד שהמטפלת בקייטנה משתמשת באלימות כנגד הילד שלה בן 5.5 שנים. אמה הוציאה את הילד מהקייטנה, והילה נסעה ישר לתחנת המשטרה להגיש תלונה כנגד המטפלת.

השארת תגובה