'נצחון' כחול לבן: חיזוק הפריפריה ו… מתנה

חודש כחול לבן בויקטורי: קונים ב-100 שקלים מוצרים עם תו כחול ומחזקים את הפריפריה

ויקטורי
ויקטורי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת הסופרים ויקטורי הצטרפה גם השנה לפרויקט של משרד הכלכלה 'חודש כחול לבן', שבו ניתן לרכוש מוצרים עם תו מסומן לחיזוק הכלכלה הישראלית. מאות מוצרים בסניפים ובאונליין של הרשת מסומנים בתו הכחול ומיוצרים במפעלי הפריפריה. בקנייה מעל 100 שקלים תקבלו במתנה בקבוק שמן זית של ליטר.

במבצע המיוחד של משרד הכלכלה, הושם דגש על סיוע למפעלים המייצרים כחול לבן. המדובר במוצרים איכותיים שרכישתם מחזקים את הכלכלה הישראלית. בתמורה, יקבלו הרוכשים גם מתנה מרשת ויקטורי – בקבוק שמן זית משובח. המהלך הוא המשך ישיר

למדיניות של מנכ"ל ויקטורי, אייל רביד, מנכ"ל רשת ויקטורי, להוזלת יוקר המחייה ולעידוד כלכלה נבונה: "בכוחנו לתרום לתעשייה ולכלכלה הישראלית, תוך שאנו מחזקים את הפריפריה ובכך להביא לצמצום פערים. רשת ויקטורי שמה תמיד את הלקוח מול העיניים ותמשיך לפעול להוזלת יוקר המחייה".

'ויקטורי' רשת סופרמרקטים (ת"א: וקטר) היא קבוצה בתחום השיווק הקמעונאי והסיטונאי בתחום המזון בישראל. הרשת מפעילה 47 סופרמרקטים בכל הארץ, באמצעות חברת בת הפועלת בשיטת הדיסקאונט – מחירים זולים לצרכן הפרטי.

בסופרמרקטים למעלה מאלף סוגי פריטי מזון, מוצרי טואלטיקה וניקוי; מוצרי קוסמטיקה; מוצרי הלבשה וטקסטיל. כמו כן לחברה מותג פרטי בשם "המותג". החברה מעסיקה כיום כ – 2,200 עובדים. מנכ"ל החברה – אייל רביד.

השארת תגובה