המסתננים 'התלוננו' על קשישה בעלת הדירה

פתח תקווה יוצאת להפגין: מסתננים כעסו על קשישה בעלת דירה שהתלוננה על שימוש חורג בדירה מעליה לטובת 'גן ילדים' ללא רשיון – הקשישה נעצרה בגין תלונת המסתננים על 'תקיפה'

ניידת משטרה  צילום: השומרים
ניידת משטרה צילום: השומרים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

למעלה משנה וחצי מפעילים מסתננים מאריתריאה גן וצהרון ללא היתר וללא רישיון עסק בדירה בפ"ת במרחק של 50 מטר מתחנת המשטרה! זוג קשישים חולים שגרים בדירה שמתחת לגן התלוננו בלשכת ראש העיר וכן במחלקת ההנדסה על שימוש חורג בדירה שמעליהם, לאחר שאיכות חייהם וביטחונם האישי נפגעו, כאשר מדי יום פקדו את המקום עשרות ילדים מאריתריאה והוריהם. הקשישים לא זכו לתגובה הולמת, ונותרו ללא מענה ראוי. העירייה לא הגישה כתב אישום כנדרש במקרים כאלה כנגד בעל הדירה והמסתננים מאריתריאה, והפקירה את הקשישים בידיהם.

ואז הגולם קם על יוצרו: ביום שישי האחרון, 6.7.18, נעצרה דווקא הקשישה על לא עוול בכפה בעקבות תלונות סרק חוזרות ונשנות מצד המסתננים שהקשישה החולה כביכול תקפה אותם, למרות שהמציאות הייתה הפוכה לחלוטין.

"תושבי מרכז העיר פ"ת חשופים מדי יום לאלימות, להטרדה ולפגיעה משמעותית בביטחונם האישי ובאיכות חייהם. אנשים רבים, בעיקר ממרכז העיר ומשכונות שונות, פונים אליי ומספרים לי שהם מפחדים להסתובב בעיקר בשעות הערב והחשכה. הם חשים באוזלת ידה של המערכת העירונית, שאינה מספקת להם פתרון לבעיה שנמשכת זמן רב", אמר רמי גרינברג, חבר מועצת העיר, והמועמד המוביל לראשות העיר.

"אני קורא לעיריית פתח תקווה, למשטרת פתח תקווה ולרשויות האכיפה לבצע את המוטל עליהן בשמירת הסדר והביטחון האישי של כלל תושבי העיר. לא יתכן, כי תושבת זו תיעצר בליל שבת בגלל תלונות סרק מבלי שהמקרה יבחן ויטופל ע"י הגורמים המוסמכים", הוסיף גרינברג.

השארת תגובה