גולדסטאר SLOWBREW מציגה: כוס מותג ייחודית

הגולדסטאר SLOWBREW שהושקה לפני שנתיים והתקבלה באהדה גדולה מוצעת במהדורה מוגבלת של מארז רביעיית גולדסטאר SLOWBREW עם כוס המותג הרשמית עם העיצוב הייחודי שלה

גולדסטאר משיקה מארז רביעיית בקבוקי גולדסטאר סלואוברו וכוס צילום מוטי פיש...
גולדסטאר משיקה מארז רביעיית בקבוקי גולדסטאר סלואוברו וכוס צילום מוטי פיש...
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

גולדסטאר משיקה מהדורה מוגבלת של מארז רביעיית גולדסטאר SLOWBREW עם כוס המותג הרשמית.

הגולדסטאר SLOWBREW שהושקה לפני שנתיים והתקבלה באהדה גדולה מוצעת במהדורה מוגבלת של מארז רביעיית גולדסטאר SLOWBREW עם כוס המותג הרשמית עם העיצוב הייחודי שלה. המהדורה המוגבלת תשווק בחודש יולי בלבד ברשתות נבחרות וחנויות יין.

גולדסטאר SLOWBREW מיוצרת בתהליך מורכב ואיטי (כפול זמן מתהליך הייצור של גולדסטאר רגילה). הוא מתחיל בבישול ארוך מהרגיל עם כמות לתת גדולה במיוחד שתכליתו למצות כמה שיותר טעמים וסוכרים מהלתת וארומות מהכשות. הוא נמשך בתסיסה ממושכת בטמפרטורה נמוכה ומבוקרת, ליצירת טעם לאגרי עשיר ופריך.

לאחר מכן, התהליך ממשיך בהבשלה איטית וארוכה המאפשרת לבירה להגיע לאיזון ולעושר טעמים. הזמן, ההקפדה וההשקעה מובילים ליצירת בירה עוצמתית ובעלת רבדים עמוקים. הבירה מאופיינת בטעם עמוק ומאוזן, מרקם חלק, גוף מלא ושיעור אלכוהול גבוה במיוחד של 10%.

בירה גולדסטאר SLOWBREW זכתה בפרס מוצר השנה לשנת 2018 בקטגוריית הבירות בישראל.

אודות בירה גולדסטאר

"גולדסטאר" היא הבירה הנמכרת והמועדפת ביותר בישראל. בשנה אחת נמכרים למעלה מ-40 מיליון בקבוקי גולדסטאר בארץ, והמותג בעל נתח שוק של כ- 25%. גולדסטאר היא בירה שפותחה בשנת 1950, היא מוגדרת כבירת לאגר כהה ולה טעם וארומה ייחודיים. גולדסטאר מכילה 4.9% אלכוהול גולדסטאר מיוצרת לפי מתכון בן 70 שנה, בתהליך מסורתי המקנה לה את טעמה העמוק.

מחיר מומלץ לצרכן של מארז רביעיית גולדסטאר SLOWBREW עם כוס המותג הרשמית 29.90 ₪.

ניתן להשיג את מארז גולדסטאר SLOWBREW ברשתות נבחרות וחנויות יין בחודש יולי בלבד.

השארת תגובה