חטיפי אנרגיה של שטראוס: יותר בריא ויותר זול

אנרג'י של שטראוס: שיפרנו מתכון והפחתנו מחיר חטיפי אנרג'י של שטראוס במהלך רחב הכולל הפחתה של 15% במחיר יחד עם הפחתה בממוצע של כ-18% מכמות הסוכר, הוספה של כ- 15% יותר סיבים תזונתיים ואגוזים והפחתה של עד 57% שומן רווי

חטיפי אנרגיה של שטראוס
חטיפי אנרגיה של שטראוס
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חטיף אנרג'י של שטראוס, חטיף מוביל בקטגוריית חטיפי האנרגיה, שבחודשים האחרונים מציג עלייה במכירות משיק החודש מחדש את סדרת החטיפים עם שיפורים תזונתיים משמעותיים ובמחיר מופחת.

אנרג'י הוא מותג לאורח חיים מאוזן, המציע בין היתר סדרת חטיפים המכילים דגנים מלאים, סיבים תזונתיים, ויטמין B12 וברזל.  בשנה האחרונה צוות המפתחים של החטיף אנרג'י עמל על מתכונים חדשים תוך שילוב חומרי גלם איכותיים יותר.

מה השתנה באנרג'י?

•     הפחיתו 14%-22% מהסוכר בחטיפי האנרגיה שלנו.

•    הפחיתו עד  57% שומן רווי והוספנו יותר אגוזים וסיבים תזונתיים לתחושת שובע.

•     הפחיתו מחיר- בהמשך להורדת המחיר במוצרים ללא סוכר, החלטנו להמשיך ולהפחית מחיר במוצרים המעודדים אורח חיים מאוזן. החל מיולי המחיר הקמעונאי יופחת ב- 15%.  חשוב לציין שבחלק מהמוצרים עשינו הפחתה קלה במשקל כחלק משינוי המתכון. אך הורדת המחיר גדולה יותר מהפחתת המשקל.

עמלי מסיקה, דיאטנית ראשית קבוצת שטראוס: "מדובר במתיחת פנים תזונתית לכל סדרת חטיפי אנרג'י.  המהלך כולל הפחתה משמעותית של סוכר בסדרי גודל של כפית סוכר פחות לחטיף, הפחתה משמעותית בשומן רווי עד לכדי כ-57% פחות, תוך הוספת חומרי גלם איכותיים המעצימים את ההרכב התזונתי הכולל של החטיפים כגון: יותר אגוזים ויותר סיבים תזונתיים.
מהלך זה מאפשר להמשיך ליהנות מחטיפי אנרג'י עם יותר עושר תזונתי ופחות סוכר ושומן רווי".

לדברי דפנה פרבר, מנהלת השיווק של תחום המאפה וה-Better for you   בשטראוס: "המהלך נולד מתוך רצון להרגיל את החך של הצרכן לחטיפים טעימים, המכילים פחות סוכר ופחות שומן רווי ובו זמנית, להוריד את המחיר הקמעונאי של המוצרים, במטרה לאפשר ליותר צרכנים ליהנות ממוצרים משופרים תזונתית. הסלוגן שבחרנו להוביל את המהלך הינו Better ENERGY והוא מיטיב לתאר את השליחות שלנו: להמשיך להשתפר ולהתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של הצרכנים שלנו".

מוצרי אנרג'י כוללים את חטיפי דגנים:

סדרת "עד 100 קלוריות":

חטיף דגנים עם מיקס אגוזים, חטיף דגנים עם תחתית שוקולד לבן ופירות יבשים, חטיף דגנים עם תחתית שוקולד חלב מעולה וחטיף דגנים עם תחתית שוקולד מריר מעולה.

הסדרה המפנקת:

חטיף דגנים מצופה שוקולד חלב עם אגוזים, חטיף דגנים מצופה שוקולד מריר עם חמוציות מיובשות וחטיף דגנים עם שוקולד חלב מעולה, אגוזים וקרם פסק זמן.

סדרת הלל"ס:

חטיף דגנים מצופה שוקולד חלב, חטיף דגנים עם מיקס אגוזים וחטיף דגנים עם פירות יבשים.

הפריכיות הטעימות בטעמים: 3 דגנים, 3 דגנים וקצח, פוטט'וס ופריכיות חומוס וקינואה עשירות בחלבון.

סדרת פריכיות השוקולד: פריכיות עם תחתית שוקולד חלב מעולה, תחתית שוקולד מריר 60%, תחתית שוקולד לבן, ופריכיות מצופות שוקולד חלב מעולה.

סדרת גרנולה קרנצ' על בסיס שיבולת שועל : דבש, פקאן ומייפל, בננה ושוקולד חלב וגרנולה זרעי פשתן, גרעינים וקשיו.

כשרות חטיפי הדגנים, פריכיות השוקולד: רבנות נצרת עלית. הפריכיות הטעימות: כשרות בד"צ.

גרנולה: OU.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק וחנויות מובחרות

השארת תגובה