באלעד נערכים לפעילות בין הזמנים

ישיבת היערכות לקראת ימי בין הזמנים בהשתתפות הגורמים המעורבים בנושא, על מנת להיערך בהתאם • דגש ניתן על הצורך בתגבור קווי האוטובוסים לפעילויות הקיץ השונים בפארק העירוני

נערכים לבין הזמנים באלעד
נערכים לבין הזמנים באלעד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקראת פעילות הקיץ שתערוך העירייה, כחלק מההפנינג המרכזי הנערך בפארק אלעד, החלה היערכות גם לקראת הסעת הרבבות הצפויים לפקוד את העיר במהלך שלושת שבועות הפעילות, שבין תשעה באב לראש חודש אלול.

בשבוע האחרון התקיימה ישיבת עבודה בלשכת ראש העיר ישראל פרוש יחד עם מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה שמואל גרוסברד, מנהל המתנ"ס  מנחם הורביץ ונציג חברת קווים משה אהרן יעקובזון.

במהלך הישיבה הועלו הצרכים לבין הזמנים, כאשר במקביל לתגבור הקווים לאורך היום, הודגש הצורך בהתחשבות במגיעים לפעילות הקיץ שתתקיים בפארק. כמו כן, נדון תגבור הקווים לקראת הקומזיץ המרכזי שיתקיים עם סיום בין הזמנים, בהשתתפות מוערכת צפויה של יותר מרבבת בני ישיבות ואברכים.

ראש העיר וממלא מקומו שיבחו את חברת קווים הקשובה לצרכי הציבור, ופועלת ככל האפשר לספק את הצרכים בעיר, כולל התאמות בעתות עומס.

במתנ"ס העירוני שוקדים בימים אלה על הפרטים האחרונים של הפארק הענק שיפעל, כאמור, במשך שלושה שבועות על ידי חברת 'נהנים' והעירייה, כאשר הם מספרים כי תהליך ההקמה של מתקני הענק שיובאו השנה, צפוי להתמשך כשבוע וחצי, זאת בשל מורכבות המתקנים וכן בכדי לשמור על בטיחות מקסימלית לטובת התושבים.

השארת תגובה