הצלחה לכנס אימהות לילדים מיוחדים

השבוע התקיים אירוע מיוחד לאימהות הילדים המיוחדים בעיר • במהלך האירוע, הוקרנה מצגת מרגשת וכן התקיים מופע מיוחד שנתן מבט הומוריסטי על התמודדותה של אם בישראל

ביקור עיריית אלעד אהל אשר
ביקור עיריית אלעד אהל אשר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אירוע מיוחד במינו התקיים השבוע בהצלחה רבה, עבור האימהות לילדים מיוחדים. מטרת הערב הייתה לפנק ולחבק את האימהות ולהעביר את המסר כי צוות האגף לשירותים חברתיים נמצא עבורם ולמענם, כאשר כמאה אימהות השתתפו בערב זה.

במהלך הערב חולקו חוברות בנושא מיצוי זכויות וכן שי לכל אם. כמו כן התקיימה מצגת מרגשת על הורות לילד עם צרכים מיוחדים וכן מופע של השחקנית קומיקאית קרן שטרן, שנתנה מבט הומוריסטי על התמודדותה של אם בישראל. האימהות קיבלו חיזוק גדול מהערב והודו בכל פה לצוות המארגן.

ראש העיר ישראל פרוש כיבד בנוכחותו את האירוע ודיבר על האמונה כי האגף לשירותים חברתיים צריך לחרוט על דגלו את התמיכה במשפחות היקרות הללו. בנוסף דיבר על ההתמודדות של ההורים לילד מיוחד, שזה מתנה שניתנה משמיים וזה כמו יהלום שיש להשקיע בו וללטש אותו. כמו כן סיפר, שבמשחקיה העירונית החדשה, שנבנתה בפנחס בן יאיר, יתקיימו ימי פעילות מיוחדים למשפחות הילד המיוחד, כשם שהעירייה תמשיך עם פעילות ה'לונה פארק' שמתקיימת כל שנה עבור אותן משפחות.

מנהלת האגף הגב' לבנת לבנשטיין, סיפרה על הפעילות הנעשית באגף למען המשפחות, על הרצון למנף את תחום מיצוי הזכויות בין היתר המודעות לפניה לקרנות מדינה לצורך קבלת עזרה. כמו כן שיבחה את צוות האגף המסור ושיתפה כי לאחרונה החלו באגף לפתח את היחידה להתנדבות בשיתוף עם הסמינרים בעיר וכן את תחום העבודה הקהילתית באגף.

השארת תגובה