נתניהו רומז: ישראל סיכלה פיגוע בצרפת

בנאומו בטקס לציון 70 שנה לפריצה לכלא עכו תקף ראש הממשלה את ניסיונה של איראן להתקרב לאירופה ומתח ביקורת מרומזת על צרפת, "הפיגוע בצרפת סוכל ולא במקרה"

פיגוע בפריז
פיגוע בפריז
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה נשא אמש דברים בטקס לציון 70 שנה לפריצה לכלא עכו ומתח ביקורת על אירופה שנענית לניסיונותיו של נשיא איראן לחמם את היחסים בין המדינות בצל ההתנגדות לסנקציות שהטילה ארצות הברית.

רה"מ האשים את אירופה ואת איראן בצביעות, "בשבוע שנשיא איראן נפגש עם מנהיגים באירופה כדי לנסות להתגבר על משטר הסנקציות של הנשיא טראמפ – ואני אומר לכם שהניסיון הזה יכשל – באותו שבוע מתכננת איראן פיגוע טרור על אדמת צרפת באירופה".

כאן רמז נתניהו כי ישראל ככל הנראה היא שעומדת מאחורי סיכול הפיגוע בצרפת, "הפיגוע הזה סוכל ולא במקרה" אמר נתניהו והוסיף "אני קורא למנהיגי אירופה, הפסיקו לממן את משטר הטרור שמארגן טרור נגדכם על אדמתכם. די למדיניות הפייסנות והרפיסות מול איראן".

"מול מי שמאיימים להשמיד את ישראל אנו פועלים בעוצמה להבטיח את נצח ישראל. גם כשאנחנו מעטים מול רבים וגם כשצריך לעמוד מול העולם כולו אנו עושים זאת כאן, באזורנו, אנו עושים זאת בזירה הבינלאומית – מבקיעים חומה אחרי חומה, ולפעמים אנחנו צריכים גם להבקיע חומות של צביעות".

השארת תגובה