רמי גרינברג: אישה תמיד אישה

למעלה ממאה נשים תושבות פתח תקווה התכנסו שלשום בערב, 3.7.18 ב'פאצ'ה' בעיר במסגרת כנס נשים "מעצימות", שערך מטה הנשים של רמי גרינברג, המועמד המוביל לראשות העיר פ"ת

רמי גרינברג
רמי גרינברג
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

רמי גרינברג פרש את משנתו ואת עיקרי "תכנית גרינברג למצוינות" במגוון נושאים. הוא הודה באופן אישי לנשים שבאו להתגייס לפעילותו הציבורית בעיר, בין השאר לדליה אוחיון- אשת ראש העיר לשעבר, לעו"ד אורלי ביטי- סגנית יו"ר נעמת הארצית, לד"ר מרים גז אביגל – יו"ר הפדרציה של יהודי טוניס, לניבה קפלן-מנהלת בית ספר אהוד מנור לשעבר, לאילנית דודיקמן מוועד הפעולה של שכונת כפר גנים א' ועוד. בנוסף, הוא דיווח על הפעילות המתוכננת לנשים בעיר במסגרת מהלך לקידום ראייה מגדרית בעיר, ואמר: "אני מאמין ביכולתנו לשנות את העיר ולהחזיר את התקווה לפתח העיר כמובילה בהישגים ובשירות לתושבים. אני שמח לפגוש אתכן ולהציג לכן את התוכנית שתהפוך את העיר לעיר מצוינת, מעצימה ובטוחה לנשים".

יהודית הרמן, אחת מנשותיו של גואל רצון, זכתה לאחוות נשים לאחר שריגשה עד דמעות את המשתתפות כשסיפרה על מסע חייה, ועל הכלים שרכשה כדי לבנות את חייה מחדש ביחד עם 5 ילדיהם. לקינוח, הופיעה הנומרולוגית ענת זנזורי, תושבת אם המושבות ויו"ר מטה המאבק לאוויר נקי באם המושבות, הקסימה את קהל הנשים בתורת המספרים והשיבה לשאלותיהן האישיות. את האירוע הנחתה בחן רב, שרה פרידמן -מנהלת אגף מינהלה באגף החינוך.

ליאורה לייבוביץ, המתמודדת למועצה ברשימתו של גרינברג, נתנה סקירה על נשים ברשויות מקומיות וחשיבותן בתהליך קבלת החלטות כחברות מועצה. לייבוביץ הצרה על כך, כי במועצת העיר פ"ת יש רק חברת מועצה אחת ועוד אחת בחצי קדנציה, "מה הפלא שלא מקצים משאבים לתוכניות של העצמת נשים"?, אמרה. עוד הוסיפה לייבוביץ: "בחרתי לצעוד עם רמי גרינברג במסע המוניציפלי, מתוך מטרה להמשיך לקדם במרץ את נשות העיר. במסגרת "תכנית גרינברג למצוינות" אפעל ליישום מדיניות מקדמת נשים, לאורך כל מחזור חייהן: כנערות, כסטודנטיות, כאימהות צעירות, כנשים חד הוריות, כבעלות עסקים נאפשר התפתחות של כלכלה מקומית, וכן כנשים בגילאים מתקדמים וגמלאיות. אנו נהייה שם תמיד בשבילכן! "

השארת תגובה