ממשלת ישראל מגיעה, ש"ס משיקה קמפיין

הבחירות בפתח והמרוץ הבת ימי הולך ומתלהט • 'השבוע בבת ים' עוקב ומדווח: קמפיין בחירות חדש עם סלוגן ישן, שרים וח"כים בדרך לסוסייטי והמתמודדת שלוקחת פסק זמן בנסיבות משמחות

לב 2
לב 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד 118 יום ייפתחו הקלפיות ואזרחי ישראל ייגשו לבחור את ראש וחברי מועצת העיר שייצגו אותם נאמנה בחמש השנים הבאות. אם עד לפני תקופה, הרחש-בחש הפוליטי נשאר רק מאחורי הקלעים, הרי שבאחרונה, נצבעים רחובות בת ים בשלטי בחירות, מטות נשכרים, פעילים מגויסים, ומערכת הבחירות הולכת ומשתלטת על המרחב הציבורי.

למען קוראי 'השבוע בבת ים' היקרים, ריכזנו חלקיקי התפתחויות במרוץ ההולך ומתחמם. הפרקים הבאים בתולדות הבחירות ייכתבו על גבי עיתון זה, משך החודשים הקרובים:

ש"ס – 'התאחדות הספרדים שומרי תורה' הנמצאת באחד מתקופותיה היפות בבת ים – תוצאה של שותפות קואליציונית צמודה עם ראש העיר בכר – יוצאת לקמפיין בחירות כשהיא מלאת אופטימיות ונחושה להגדיל את מספר נציגיה במועצה.

על פי מודעות שפורסמו השבוע, הסלוגן שצפוי ללוות את הקמפיין הוא 'הלב של בת ים'. סלוגנים נלווים: 'רפאל ברנז האיש שלי בעירייה' ו'עשייה ללא הפסקה'. בחלק מהשלטים, מככבים ברנז ויו"ר המועצה הדתית אלחרר במשותף, כשהם יוצרים בידיהם סימן לב, אות לאחדות השורות לאחר שנות מתיחות ויחסים שידעו עליות ומורדות.

חדי עין הפנו את תשומת הלב לזהות הכמעט מוחלטת של הסלוגן הנבחר 'הלב של בת ים', לסלוגן שליווה קמפיין בחירות קדום של 'הרשימה המאוחדת' בראשות אורי בוסקילה: 'הלב היהודי של בת ים'.

צביקה ברוט – המתמודד הצעיר והרענן לראשות, שבתחילה נדמה היה כי הוא לא לוקח את המרוץ ברצינות רבה, שקוע באחרונה ראשו ורובו בענייני העיר, צולל לסוגיות שעל הפרק, נפגש עם תושבים ומכין תכניות עבודה סדורות לנצח את הבחירות ולנהל את העיר לאחריהן.

את ה'שוס' הרציני צפוי לתת ברוט ביום חמישי הבא, אז יביא לבת ים שרשרת שרים, חברי כנסת ובכירים, לכנס תמיכה במועמדותו. לכנס שיתקיים באולמי סוסייטי, צפויים להגיע השרים ישראל כץ, חיים כץ, מירי רגב, יריב לוין ויובל שטיינמיץ; יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ויו"ר הקואליציה דודי אמסלם.

קטי פיאסצקי-מורג – היא אמנם חברת מועצה יחידה בסיעתה מר"צ, סיעה שגם כך לא סובלת מעודף אהדה, אך איכשהו, הצליחה חברת המועצה קטי פיאסצקי להפוך לדמות בולטת ואהודה בעיר, בעיקר בשל מעורבותה בישיבות מועצת העיר והבעת דעה בכל נושא שעולה על הפרק.

למרות שסיכוייה לכבוש את ראשות העיר לא גדולים במיוחד, הודיעה לפני מספר חודשים על הצטרפותה למרוץ ועל התמודדותה לראשות – מלבד ריצתה למועצה במסגרת מר"צ.

השבוע, לקחה היא פסק זמן מקמפיין הבחירות, בנסיבות משמחות במיוחד: הולדת בתה בשעה טובה ומוצלחת. לעוקביה ברשתות החברתיות הודיעה פיאסצקי כי "בשבועות הקרובים אני מתכוונת להתאושש ולהקדיש את זמני למשפחתי האהובה והתומכת ואז, ביחד אתכם, אתחיל את המסע לעבר החלפת השלטון בעיר האהובה שלנו".

השארת תגובה