אלעד: צמוד בדגל ו'ישי' – קריספל מוביל בש"ס

תוצאות דרמטיות בפריימריז הגדול: שלושת נציגי 'דגל' מחלקים את הקולות, יתרון גדול לפיני גרוס ב'אגודה' וחלוקה שווה בין צברי לגיאת בסיעת 'ישי' • ובש"ס: קריספל גורף את ההובלה עם 43%, אבי דיין במקום השני עם 22%

צוריאל קריספל
צוריאל קריספל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כמידי שבוע, גם השבוע הצביעו יותר מ-20 אלף איש בסקר 'קו עיתונות' ו'חדשות הסקופים' במסגרת הפריימריז הגדול. השבוע עמדה על הכף העיר אלעד, ומשתתפי הסקר התבקשו להצביע עבור חברי המועצה הטובים ביותר בעיניהם מבין הסיעות השונות.

ב'דגל התורה' שייך המקום הראשון לחבר המועצה אבי שטרן, שגרף 7,021 קולות שהם 35%, בפער מינימאלי אחריו, עם 6,671 קול השווים 34% ניצב שמואל גרוסברד, ובמקום השלישי והלא רחוק משה ברדוגו, עם 31% (שהם 6,202 מצביעים).

באגודת ישראל הפתיע פיני גרוס שלקח את הבכורה עם 11,004 קול (57%) והותיר הרחק מאחור את חיים מאיר כץ, שהסתפק ב-43% (השווים 8,442 קול).

גם בש"ס נרשם מנצח מרכזי – חבר המועצה ויו"ר הסיעה המקומית צוריאל קריספל, עם 43% מהקולות (8,127 איש), אחריו אבי דיין עם 22% (השווים 4,263 קול). במקום השלישי אברהם עידן עם 2,835 קול (15%), במקום הרביעי חבר המועצה אליהו קרעי עם 14% (שהם 2,695 קול) ובמקום החמישי אסף אגבלה עם 6% (שהם 1,155 קול). התנצלות המערכת שטוחה בפני חבר המועצה אברהם בורוכוב, ששמו נשמט ממערכת הסקר עקב תקלה טכנית.

במשאל בין שני חברי המועצה של סיעת 'ישי', נרשם שוויון כמעט מוחלט בין חבר המועצה ברק צברי שגרף 8,988 קול ובין חבר המועצה יובל גיאת שגרף 8,834 קול. ואילו בשאלה האחרונה לגבי חבר המועצה שי נתן, רק 39% (6,979 קול) סברו כי הוא נציג טוב, לעומת 10,710 מצביעים (61%) שחלקו על כך.

גם השבוע יימשך הפריימריז, כאשר הפעם יתבקשו המצביעים לדרג את נציגי הציבור בעיריית בית שמש, לפי חלוקה למפלגות וללא ראש העיר משה אבוטבול, המשתייך לסיעת ש"ס המקומית.

בשאלה הראשונה יתבקשו המצביעים להחליט מי מבין חברי המועצה של דגל הוא הטוב ביותר בעיניך? האם זהו סגן ראש העיר שמואל גרינברג, שמא עמיתו מחזיק תיק תכנון ובניה משה מונטג ואולי דווקא חבר המועצה ישראל סילברסטין.

בשאלה השנייה תתבקשו לבחור מי מבין חברי המועצה של אגודה הוא הטוב בעיניך? האם זהו נציג חסידות גור ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך או שמא נציג חסידות בעלזא מרדכי דירנפלד.

בשאלה השלישית תצטרכו להכריע בין שני חברי המועצה של סיעת כוח ולבחור מי הטוב בעיניכם, האם שמעון גולדברג או שמא אברהם נח פרנקל\ ובשאלה האחרונה תתבקשו לקבוע האם יגאל חדד, חבר מועצת העיר מטעם סיעת ש"ס הוא חבר מועצה טוב בעיניכם.

התוצאות המלאות יפורסמו בעז"ה בשבוע הבא ברשת 'קו עיתונות'. הצביעו והשפיעו.

השארת תגובה