הגנה מלאה מפני קרינת UV גם במשקפי ראיה

חברת צייס הגרמנית גאה להציג: הגנת UV מלאה בכל עדשות הראייה. כל יום. כל היום • זו הפעם הראשונה שבה למרכיב משקפיים יש יתרון על פני מי שאינו מרכיב • מחקרים מראים כי בין 5-10% מכלל סרטן העור, מופיע באזור העפעפיים

צילום: יח"צ חו"ל
צילום: יח"צ חו"ל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

העדשות החדשות של חברת צייס עם טכנולוגיית ה-UVProtect, מקנות הגנה מלאה מפני קרני UV (אור אולטרה סגול) בכל צדדי העדשה ומונעות חדירה של קרינת UV ופגיעה בעין ובעור שמסביב להן. טכנולוגיה זו מהווה יתרון משמעותי במיוחד בישראל החמה ובקיץ שבפתח. ההגנה שמקנות עדשות אלו עומדת בתקן הגבוה מזה הנהוג בתעשייה.

העדשות החדשות מספקות הגנה על העיניים של כל מי שמרכיב משקפי ראייה ולמעשה מקנות יתרון למי שמרכיב משקפיים על פני מי שלא. הטכנולוגיה החדשה של המותג מעניקה סטנדרט בריאותי חדש שלא קיים כיום בשוק (הגנת UV מלאה ברמה הגבוהה ביותר של 400 ננומטר). בנוסף, העדשות מגנות על העור שמסביב לעיניים מפני נזקי קרינת UV להן העור חשוף.

הטכנולוגיה מוטמעת כעת בכל הסדרות של עדשות הראייה של חברה ותספק ללקוחותיה הגנה מלאה מפני קרינת UV בכל יום, כל היום ובכל תנאי מזג האוויר.

אילן לפידות מנכ"ל קבוצת לפידות, יבואנית עדשות צייס לישראל, מוסר: "קבוצת לפידות גאה לייצג את חברת צייס הגרמנית. חברת צייס התחייבה להציג בכל שנה חדשנות פורצת דרך וגם השנה היא עושה זאת עם טכנולוגיית ה- UVProtect. במדינה שטופת שמש כמו ישראל, ההגנה שעדשות צייס מעניקות לעין חשובה ביותר. מחקרים מראים כי בין 5-10% מכלל סרטן העור, מופיע באזור העפעפיים. אני שמח שבעזרת האופטומטריסטים האיכותיים שעובדים עם עדשות צייס, יוכלו מרכיבי המשקפיים ליהנות מהגנת UV מלאה השומרת על בריאות העיניים, כמו מיתר התכונות שהופכות את עדשות צייס לשם דבר כבר למעלה מ- 170 שנה.

חברת צייס הגרמנית פועלת בעולם כבר למעלה מ-170 שנה, ומפעילה כיום כ-124 מרכזי צייס ויז'ן סנטר בכל רחבי העולם (ומהשנה גם בישראל). כמה פרטים מעניינים על חברת צייס:
– למעלה מ-200 מיליון איש בעולם מרכיבים עדשות צייס
– 35 זוכי פרס נובל נעזרים בעדשות צייס במחקרים שלהם
– לוויני google earth מצוידים בעדשות צייס
– הנחיתה על הירח צולמה בעזרת עדשת צייס
– עדשות צייס זכו ב- 3 פרסי אוסקר על הישגיה בתחום הקולנוע

אודות קבוצת לפידות

קבוצת לפידות אשר נוסדה ב- 1979, מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב של מוצרי אופטומטריה ובריאות העין, תרופות מרשם (RX), תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה, מכשור ואספקה רפואית. החברה מובילה את תחום האופטלמולוגיה ורפואת עיניים בישראל. פעילה גם בתחום סגנון החיים, בשיווק של עדשות אופטלמיות, עדשות מגע ותמיסות, מסגרות למשקפיים (ראייה ושמש), מכשור בדיקה מתקדם ומוצרים נלווים. כמו כן, החברה משתפת פעולה עם חברות תרופות ויצרניות מכשור וציוד רפואי, ומייצגת בישראל חברות בינלאומיות רבות בהן: לייקה, ב.בראון, אלקון ועוד. לפידות מדיקל משווקת שורה ארוכה של מוצרים בתחומי בריאות האישה, רפואת ילדים, המטולוגיה, אונקולוגיה, דיאליזה ועוד.

ניתן להשיג אצל אופטומטריסטים פרטיים

http://www.lapidot-vision.co.il/

השארת תגובה