עוקץ אלעד: האחים נמלטו לחו"ל

תושבים שהשקיעו את סכומי כסף גדולים בידיי אחים בעלי עסק בעיר, נדהמו לגלות כי האחים נמלטו לחו"ל בשל הסתבכות כלכלית • גורלם של עשרות מילוני שקלים, של משקיעים שונים, לוטים בערפל

כספת בית מלון
כספת בית מלון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך השבוע עוקץ של מיליונים הסעיר את העיר, כאשר מספר אחים השותפים בעסק בעיר נעלמו בבת אחת והפילו לכאורה עשרות משקיעים, שהפקידו בידם סכומים גדולים המוערכים בעשרות מיליוני שקלים.

ביום שלישי השבוע נפוצה השמועה בעיר, כי האחים שהחזיקו בעסק בעיר והתפרסמו בשנים האחרונות כמי שעוסקים בהשקעות כספיות, נמלטו לחו"ל לאחר שנקלעו למבוי סתום, בשל הסתבכות בהשקעות שונות וראו כי האפשרות להיחלץ ממנה בלתי אפשרית. בכך הם השאירו מאחור את המשקיעים שנתנו בהם את אמונם והפקידו בידם סכומי כסף גדולים.

דבר הימלטות האחים, שאף אושר על ידי קרוביהם, התפרסם כאש בשדה קוצים והשאיר תושבים בעיר המומים. אלו שהפקידו את כספם אצלם, עשו זאת על דעת שאלו ישתמשו בכספם בהשקעות שונות, כשלאחר תקופה הסכום יתנפח בכמה אחוזים נוספים ויחזור אליהם.

"מהרגע הראשון הסיפור לא הריח לי. אני מעולם לא שמתי כסף על דברים כאלה ולא אשים בעז"ה, אבל כשמבטיחים סכומים כל כך גדולים, זה בהחלט נראה הזוי ולא אמין", אומר אחד מתושבי העיר. "אני לא רוצה לדבר נגדם חלילה, לא נראה לי שהם עשו זאת בכוונה. אף אחד לא מבסוט שהוא צריך לברוח ולעזוב את משפחתו ולהשאיר רושם שלילי אצל כל מכריו. מה גם שבתור אנשים אני מכיר אותם והם אנשים טובים. מקווה שיהיה להם רק טוב ושהדבר הזה יסתיים על הצד הטוב ביותר, לרווחתם ולרווחת המשקיעים השונים שהפקידו כספים בידיים אלו".

תגובה אחת
  1. באמת כואב וכמובן מאד
    אנשים טובים

השארת תגובה