ש"ס פתחה מטה בראשון לציון

אתמול נחנך מטה ש"ס בראשון לציון לקראת הבחירות לעירייה • בכינוס השתתפו מאות פעילים ורבנים • יו"ר ש"ס בראשל"צ הרב אריה כהן: המטרה שלנו היא לחזק את הכח החרדי והדתי בעיר

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תנועת שס בראשל"צ בראשות אריה כהן פתחה אתמול את מערכת הבחירות ואת מטה ש"ס בעיר, בהשתתפות מאות פעילים מרכזיים בראשון לציון מהקהילות השונות בעיר, ספרדים, בני תורה, חבד וברסלב. זאת לקראת הבחירות לעירייה שיתקיימו בעוד כארבעה חודשים.

לכינוס הגיעו גם רבנים, ובראשם הגאון הרב שלום ארוש שטרח והגיע לחזק את הפעילים לקראת המשימה, ואמר כי יש חשיבות כפולה לחיזוק הכוח הדתי והחרדי דווקא בערים מעורבות משום ששם צריך לעמוד חזק יותר על המשמר מפני הסכנות האורבות בחוץ.

בכינוס השתתפו גם הגאונים הרב מרדכי אנגלמן והרב אופיר טנג'י מרבני הקהילות הבולטים בעיר, אשר קראו לציבור להתגייס לטובת המערכה החשובה בבחירות הקרובות, בפרט מול האתגרים הרבים שעומדים בפתח, כמו חילולי שבת, חיזוק תחום הטהרה והחינוך בראשון לציון.

הרבנים ברכו את אריה כהן על כל העשיה הברוכה בקדנציה האחרונה והביעו אימון מלא ותמיכה ברשימת ש"ס לעירייה. הרבנים ביקשו מכל הציבור לעשות מעבר ליכולתם לסייע ולפעול להצלחת תנועת ש"ס במערכת הבחירות.

במהלך הערב סקר יו"ר ש"ס בראשל"צ אריה כהן את הפעילות בקדנציה האחרונה, והוקרן סרט המפרט את ההישגים בקדנציה האחרונה לטובת הציבור הדתי והחרדי בעיר, ובהם בניית בתי ספר, מקוואות טהרה, מרכזי הנוער ואת תכניות הקיץ המתוכננות למגזר הדתי והחרדי והפעילות למען התושב.

אריה כהן הודה למאות הפעילים שהשתתפו בכינוס, ומסר תדרוך לקראת הבחירות על הניסיונות להובלת גוש דתי גדול ועל חלוקת העבודה ברחבי העיר.

נציין כי בשבוע שעבר נפגש אריה כהן עם שר הפנים ויו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי לפגישת עבודה לקראת הבחירות. במהלכה נתן השר דרעי גיבוי מלא לאריה כהן להובלת רשימת ש"ס והרכבתה לקראת הבחירות הקרובות.

השארת תגובה