מומלץ: מחדשים רהיטים עם הילדים בחופש

תעסוקה בשילוב הנאה לחופש: כך תהפכו את השולחן והכיסאות הישנים של הילדים לרהיטים חדשים

לפני ואחרי
לפני ואחרי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לקראת החופש הגדול קבלו מ'טמבור' רעיון לתעסוקה מהנה שכל אחד יכול לעשות בעצמו בקלות בעזרת הצבעים הנכונים וקצת יצירתיות: שיפוץ רהיט בחדר הילדים.

הכנה – שייפו את השולחן והכיסאות באמצעות נייר זכוכית, בכדי שהצבע ייקלט בצורה יעילה, ונגבו היטב מלכלוך ומאבק.

יצירת לוח גיר – צבעו את פלטת השולחן בצבע מגנטי באמצעות רולר ספוג קטן. חשוב לצבוע לפחות שתי שכבות שיכסו את כל המשטח, ולהמתין כחצי שעה בין שכבה לשכבה. בכדי להפוך את הצבע המגנטי ללוח גיר, יש לצבוע את פלטת השולחן בשכבה אחת של ורנית שקופה על בסיס מים ולהמתין לייבוש מלא.

סימון חלוקה – אם אתם מתכננים לצבוע את רגלי השולחן במספר גוונים, זה הזמן לסמן את המיקום לחלוקה בין הצבעים, בעזרת נייר דבק מנייר (כדי שתוכלו להסיר אותו לאחר מכן בלי לקלף צבע). כך תוכלו לצבוע בחופשיות על האזור המיועד, להסיר את נייר הדבק לאחר הייבוש, ולהמשיך בצביעה של החלק השני.

צביעה – צבעו את הכיסאות ואת רגלי השולחן בשכבה דקה של פוליאור, באמצעות רולר צבע או מברשת. המתינו לפחות שעה עד לייבוש מלא וצבעו שכבה שנייה באותו אופן בדיוק.

עיטור הכיסאות בשבלונות – זה הזמן להיות יצירתיים, ולעטר את הכיסאות בשבלונות כוכבים או בכל צורה אחרת: הניחו את השבלונה על המשטח, צבעו בזהירות עם ספוג טבול במעט צבע, והרימו את השבלונה בעדינות כדי לא לפגוע בצורה. כעת כל מה שנותר הוא לחכות לייבוש מלא.

איך בוחרים צבע?
עבור רהיטי עץ בחדרי ילדים מומלץ לבחור צבע בטוח לשימוש וידידותי לילדים, כגון פוליאור על בסיס מים של טמבור. צבע עמיד, קל לניקוי ובעל תו תקן ירוק. סדרת פוליאור מגיעה בכל אחד מ- 1650 צבעי המניפה של 'טמבור'.

השארת תגובה