רוצים כביסה רכה וריחנית? אל תייבשו בשמש!

אחת השאלות שמעסיקה כמעט כל אדם שמכבס: היא האם מייבשים בקיץ במייבש כביסה או שמא מדובר בפריווילגיה של חורף • התחושה היא שניצול שמש טבעית מסייע לחיסכון בחשמל ובשמירה על הבגד • למעשה, כיום כבר ברור שמדובר בהנחה שגויה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חשוב לדעת כי השמש הקופחת אינה מיטיבה עם הבגדים שלנו כלל ועיקר. היא גורמת להם להתקשות ולאבד את ריח הכביסה הנעים. בייבוש מגבות תופעת הלוואי משמעותית יותר: המגבות מתקשות במיוחד בשל אידוי מהיר בשמש. בנוסף, השמש משאירה סימנים במקום החיבור על החבל ומסייעת להעמקת כתמים על הבגד. אם לדוגמה ריססתם חומר להסרת כתמים על אזור מסוים, לאחר ייבוש בשמש יש סיכוי גבוה שתגלו כתם צהבהב על מקום הנגע. מה שמחזיר אותנו לשאלת הייבוש האופטימלי.

באלפי בתים בישראל עברו מזמן לייבוש באמצעות מכשירים חשמליים לאורך כל עונות השנה, על אף ששימוש במייבש חשמלי כרוך בהוצאה כספית שוטפת והמתנה ממושכת עד לגמר הייבוש. הדרך המומלצת ביותר לייבוש נכון ואיכותי היא במייבש כביסה המופעל באמצעות גז. בדרך זו מתקצר זמן פעולת הייבוש בחצי מהזמן מאשר במייבש חשמלי, מה שמסייע לחיסכון כספי, ובנוסף, ייבוש באמצעות גז כמעט ואינו מייצר חשמל סטטי, דבר המעניק שמירה ארוכה יותר של הבגדים וסיבי הבד. כך נהנים מכל היתרונות של בגדים יבשים, ריחניים ושמורים היטב.

חברת 'פזגז' חוסכת לכם את ההתלבטויות ומביאה לכם את הפתרון המהפכני של מייבש הכביסה 'רינאי' – גם מהיר, גם חסכוני וגם שומר על הבגדים.

עוברים למייבש הכביסה RINNAI של 'פזגז', לפרטים והזמנות: כוכבית 9636 (פזגז)

השארת תגובה