ה'נוסע' פוצה ב-467.000 ש"ח בגין תאונה

קיבוצניק מהשפלה, המשמש כמנהל לוגיסטי בחקלאות – פוצה בכחצי מיליון שקלים לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים כנוסע

תאונה בכניסה לבני ברק
תאונה בכניסה לבני ברק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

תושב קיבוץ (47) מאזור השפלה, אשר נקלע כנוסע לתאונת דרכים בכביש 444 – איבד את כושר עבודתו כמנהל לוגיסטי בענף גידולי השדה (גד"ש) של קיבוצו.

בעקבות כך הגיש פרקליטו, עוה"ד אדיר שויגמן, ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן, תביעה למוסד לביטוח לאומי (המל"ל) להכיר בו כנכה עבודה.

בנוסף הגיש עוה"ד שויגמן תביעה נגד חברת 'איילון' שביטחה את הרכב בו נסע התובע בביטוח חובה. התביעה הוגשה לבית משפט השלום ברחובות.

על פי כתב התביעה, התובע שישב במושב האחורי במכונית שהייתה מעורבת בתאונה, נחבל קשות וסבל מקרע מלא בכתפו ומחבלות בצווארו ובגבו. כתוצאה מהתאונה החל התובע לסבול מכאבי ראש, סחרחורות, נימול והקרנות לגפיים, ונזקק לטיפול תרופתי ולמעקב נירולוגי.

לדברי עו"ד שויגמן, מגבלות התנועה והכאבים הבלתי פוסקים, הובילו את התובע להפסיק את עבודתו כמנהל לוגיסטי.

ועדה רפואית של המל"ל, אשר מונתה לבדוק את התובע, הכירה בו כנפגע עבודה, והעמידה את נכותו הצמיתה על שיעור של 19%. בעקבות כך, שילם המל"ל לתובע פיצוי בסך של 150 אלף שקל.

התביעה נגד 'אילון', שביטחה את הרכב בביטוח חובה, הסתיימה בפשרה, לפיה על חברת הביטוח לפצות את התובע על נזקיו בסכום נוסף של כ-317 אלף שקלים.

התובע הוא היחיד מכל יושבי הרכב שדרש להכיר בנזקיו כתוצאה מתאונת הדרכים בה הם היו מעורבים.

עו"ד אדיר שויגמן ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן http://us-lawoffice.co.il/ עוסק בתביעות רשלנות רפואית, דיני נזיקין, לרבות תאונות דרכים וייצוג במוסד לביטוח לאומי.

השארת תגובה